Jak zmienić awatar?

Zmieniacie avatar na swoim profilu na łamach serwisu, po czy wracacie na forum i tutaj wylogowujecie sie oraz ponownie logujecie?

Przepraszam. Przeprowadziłem jeszcze jeden test i ponownie zmieniłem awatar na stronie portalu, mimo, że cały czas wisiał zmieniony jakiś czas temu. Teraz, po przelogowaniu zadziałało. Więc wygląda na to, że trzeba ponownie wprowadzić nowy awatar i przelogować się.
EDYTA
W postach jest nowy, jednak na górnym pasku pozostaje stary. Może się jeszcze odświeży.

Po chwili będzie nowy.

Pracujemy nad tym, żeby nie trzeba było się przelogować. To niestety jednak trochę pracy, ale jest na to sposób.

1 polubienie

Już jest OK.
Dziękuję za informacje i robotę. :slight_smile:

1 polubienie

I po jakim czasie nastąpi zmiana? Bo u mnie coś takiego nie działa.

Zmień i wyloguj się (najlepiej sprawdź czy na forum też wylogowało i się zaloguj ponownie) - już na obu wylogowuje jak używasz przycisku wylogowania forumowego a z głównej to nie wylogowuje dalej na forum.

Po zalogowaniu na forum Ctrl+F5 i może wskoczy.


Ja też sobie ustawie nowy i usunę css-ową atrapę.

Po kilku próbach poszło. Ale żeby takie kombinacje były potrzebne do tak prostej rzeczy, jak zmiana avatara, to lekka przesada.

A mnie nie umie wylogować aż do zamknięcia przeglądarki, tak długo pokazuje że jestem aktywny.

U mnie kiszka… próbowałam kilkanaście razy i nic… avek się nie zmienił na forum.

A czy zmieniałaś awatar na stronie ale w tej chwili, dziś?
Ja zmieniłem jakiś czas temu i tak czekałem, wylogowując się co jakiś czas. Dzisiaj również. I było bez efektów. Dopiero jak dziś ponownie zmieniłem awatar na głównej to po przelogowaniu wskoczył.

Ja nie widzę sensu jak nie umie mnie system wylogować, obecnie nawet po wylogowaniu i pozamykaniu przeglądarek dalej mam zieloną lampkę “aktywny” jak otworze ją ponownie.

A czy wylogowałeś się ze wszystkich urządzeń? Nie przeoczyłeś np jakiegoś telefonu? :wink:

Nie, skoro z 20 minut temu lampka zgasła a teraz nie chce.

Tak, zmieniałam przedwczoraj, wczoraj i dziś przed momentem. I nic.

Mam propozycję dla administracji - może napiszecie poradnik jak skutecznie zmienić avatar na forum.

1 polubienie

Może znów się wywalił system i nawet poradnik nie pomoże.


Lampka aktywności zgasła po jakiś 20 minutach.

A może po prostu niech to w końcu skutecznie naprawią? :wink:

1 polubienie

Przyznam, że nie mam pojęcia dlaczego dla jednych użytkowników to działa, a dla innych nie.
Zgłosiłem już ten problem do autorów silnika, czekamy.

1 polubienie

U mnie działa :wink:

1 polubienie

U mnie też :wink: