Jak zmienić ip internetu?

Witam,
Interesuję mnie jak zmienić ip internetu, bo dostałem bana na ip neta na stronce i chciałbym go jakoś ominąć.
Stronka potrafi wykryć vpn, więc bez vpn, jak to zrobić żeby zmienić ip w sieci nic nie znalazłem na ten temat, pomóżcie błagam wynagrodzę najlepszą odpowiedzią i polubieniami za każdą odpowiedź!
P.s Musi IP być polskie i żeby net się za bardzo nie pogorszył to znaczy prędkość

Udostępnij net ze smartfona, połącz się do hotspota.

3 polubienia

W jaki sposób?

Tethering

1 polubienie

Może krok po kroku? Moja wiedza na ten temat kończy się na włączeniu danych komórkowych w telefonie.

1 polubienie

Jaki dostawca internetu?

1 polubienie

Działa ten sposób.

Multimedia.
A jest jeszcze jakiś sposób bez tracenia danych to znaczy bez używania do tego telefonu?
Tylko nie ma zasięgu blisko mnie więc użyłem transmisji danych.

http://www.whatismyip.com - sprawdź jaki masz teraz IP. Wyłącz router (skrzynkę od dostawcy) od prądu, zaczekaj chwilkę, włącz znowu. Sprawdź ponownie IP.

1 polubienie

Może jeszcze Opera ze swoim proxy będzie pomocna.

1 polubienie

To mi się zmieni IP internetu i komputera P.S ile tak około mam zaczekać?

Zależy od dostawcy. Po minucie włącz router i zobacz.

1 polubienie

Nie wiem czy źle coś robię, wyłączam zasilanie od routera i po ponad minucie włączam do gniazdka z powrotem i ip się nie zmieniło, co źle robię?

Od jakiego dostawcy masz internet, podaj nazwę dostawcy?

1 polubienie

Pisałem przecież- Multimedia Polska

Jeśli nie masz stałego IP od dostawcy spróbuj zmienić adres mac urządzenia, jeśli masz router zmieniasz mac routera, jeśli nie to komputera. Myślę że pomogłem :smiley:

1 polubienie

Wiesz może jak, bo nie mam pojęcia i czy to zmieni mi adres ip komputera i internetu?

Kiedyś sam chciałem zmienić, ale okazało się że nie mogłem bo nie mam publicznego IP. Jeśli zmienisz adres mac urządzenia to po ponownym podłączeniu się do sieci powinien zostać przydzielony nowy adres IP przez DHCP.
Masz router? Jeśli tak to jaki?

1 polubienie

TP-LINK TL-WR841N Ten
A adres komputera też chciałbym zmienić.

Zaczynam się gubić.
1/ po co chcesz zmieniać IP samego komputera?
2/ co dokładnie restartowałeś? TP-LINK TL-WR841N? To jest urządzenie dostarczone przez multimedia Polska?