Jak żyć? Tak mało czasu zostało

Długo gość chyba siedzi bo mu strasznie stopy spuchły :stuck_out_tongue_winking_eye:

W Sydney jest akurat 19:17 i jak na razie nic się nie dzieje. Całe miasto w napięciu czeka na północ :wink:

https://time.is/pl/Sydney

:wink:

2 polubienia

No i tak to z tym końcem świata jest - robotę na dziś skończyłem a końca jak nie było tak nie ma.

Koniec jest… ale roboty!!!

No niestety "końca nie widać , trzeba poczekać na następnego wizjonera

Jeszcze 5h tylko :wink:

Ej! Co jest. Gdzie ten koniec? Wziąłem wczoraj 5 kredytów, żeby zaszaleć tego ostatniego dnia! :slight_smile:

O 23 tak? Bo nie wiem czy mi się opłaca na miasto jeszcze wychodzić.

W mediach, póki co, cisza :slight_smile:

Chyba odwołali koniec świata znalazłem taki tekst w necie “ks. Chmielewski wyjaśnia owe rewelacje w następujący sposób: „PROSZĘ JESZCZE RAZ PRZECZYTAĆ ZNACZENIE WIELKIEGO ZNAKU Z APOKALIPSY, TAM NIE MA NIC O KOŃCU ŚWIATA, TYLKO O POTĘŻNEJ WALCE, KTÓRA ROZEGRA SIĘ W ŚWIECIE WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM POMIĘDZY NIEWIASTĄ I JEJ POTOMSTWEM, A SMOKIEM PIEKIELNYM W KULMINACYJNYM OKRESIE CZASÓW OSTATECZNYCH. ZNAKI CZASÓW OSTATECZNYCH TO NIE OKREŚLANIE DAT KOŃCA ŚWIATA:)”

1 polubienie

CapsLock Ci się zablokował.

Nie , wkleiłem skopiowany tekst jest tam znak “” Czy odpowiedź cię satysfakcjonuje ?

Przyjdą smutni panowie w garniakach po odbiór należności, to będziesz miał swój prywatny koniec świata :wink:

2 polubienia

Godzina 0.20 - 24 września 2017 - Kolejny koniec Świata odwołany. No to, do następnego… :smiley:

1 polubienie

Kiedy następny? :wink:

Hej,

Pewnie już niedługo. Potrzeba tylko kogoś, kto zrobi nadinterpretację i rozgłosi tu i tam, i znów będziemy się zastanawiać, co zrobić w ostatnim dniu świata. A jak przyjdzie prawdziwy koniec świata, to niewielu się zorientuje “że to już!”

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

Ja myślę, ze jednak większość będzie świadoma jednak nie będzie miała wpływu na nic. Tak czy inaczej do bani…

jakkopniesz w kalendarz to będziesz żyć już wiecznie, więc nie ma co spoglądać nerwowo na ten smartwatch