Jak żyć? Tak mało czasu zostało

Jest nieskończona ilość wyobrażeń życia wiecznego dlatego nie można wykluczyć, że jedną z nich będzie zamienienie się w wiecznie nie naładowanego smartwatcha :wink:

1 polubienie

Nie ma żadnych dowodów na życie wieczne.

Na szczęście przeżyłem koniec świata. PS: Kiedy następny?! :smiley:

1 polubienie

Zapytaj dowolnego świadka Jehowy. Oni w końcach świata są biegli.

2 polubienia

Jednak nie podają konkretnych dat :wink:

Hej,

@januszek - Teraz nie, choć w historii takie sytuacje się zdarzały i były podawane konkretne, lecz błędne daty. Nie zmienia to jednak faktu, że koniec świata jest coraz bliżej. O dzień bliżej, niż był wczoraj.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Tylko i wyłącznie przy obecnym naszym rozumieniu natury czasu :slight_smile:

Hej,

Nie nie wiem, czy szykuje się zmiana naszego postrzegania czasu… :stuck_out_tongue: Równie dobrze można snuć domysły, że w innym wymiarze czy innym świecie równoległym już do końca świata doszło.

Pozdrawiam,
Dimatheus

W “Krókiej historii czasu” Hawking napisał, że “łącząc teorię względności z zasadą nieoznaczoności mechaniki kwantowej, można zbudować teorię, w której i przestrzeń, i czas nie mają żadnych brzegów ani granic”. Czyli, w ramach tej teorii, nie ma początku ani końca :slight_smile:

2 polubienia

Teoretycznie obaj macie rację :thinking:

@Dimatheus tak jak mówisz , sami siebie wyniszczamy i nie myślę o bombach , wojnie itp.

Hej,

@januszek - Tak, z tym drobnym zastrzeżeniem, że jest to teoria. Na razie mechanika kwantowa to w powijakach jest.

@rjakrower - Zgadza się. Jak tak dalej pójdzie, to szybciej niż nam się wydaje.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Z drobnym zastrzeżeniem, sprawdź co konkretnie znaczy pojęcie: „teoria naukowa” :slight_smile:

Na jednym z portali znalazłem informację , że ktoś znów ma wizje :smiley: “Nowy koniec świata zaplanowano na 19 listopada 2017” http://innemedium.pl/wiadomosc/nowy-koniec-swiata-zaplanowano-na-19-listopada-2017

Innemedium to są inne stany świadomości :wink:

1 polubienie

Ja myślę, że opijemy kolejny obalony mit o końcu świata w moje urodziny, tj. 30 listopada. :smiley:

1 polubienie

Hej,

@januszek - Sprawdziłem. I co teraz?

@anon25492837 - Czyli zapraszasz na imprezę?

Takie ogłaszania końca świata to dobra rozrywka - śmiać się można i już!

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Zapraszam do Wrześni koło Poznania/Gniezna. :slight_smile: xD

1 polubienie

To zadam ważne pytanie: podtrzymujesz twierdzenie: “to tylko teoria”?

To jest Marian. Marian został ulepiony z biało-czerwonej gliny a potem uruchomiony za pomocą tabliczki z tajemniczymi znakami. Marian został nominowany do Biologicznej Bzdury Roku 2017. Nie bądź jak Marian, @Dimatheus :wink: