Jaka alternatywa dla GG. Może AQQ? - kilka pytań

Macie zainstalowaną najnowszą wersję AQQ RC2? Poprawiono kilka błędów i dodano kilka funkcji. Proponuję wyłączyć przeźroczystość w AQQ. Gdyby nie te błędy to byłoby ok. Ja mam wysyp błędów przy zmianie rozdzielczości, odświeżania, jakiejkolwiek zmianie w interfejsie Windows, chociażby zmiana skórki czy głupie dostosowywanie ukrywania ikon w trayu.

Właśnie sam się przymierzam do zmiany komunikatora, GG to juz chyba przestarzały badziew. A nadal chyba najpopularniejsze, heh :x . Tylko ta reklama przy uruchomieniu, bez sensu.

No ale co wybrać ? Może ktoś odkopie wątek?

No właśnie sama używam GG od lat tylko ta reklama mnie denerwuje przy uruchomieniu i brak możliwośći zablokowania wiadomości od nieznajomych, kiedyś była taka opcja a teraz niet jejo… :frowning:

Napewno dużo zależy od użytkownika, jak tylko gość chce piszu, piszu to najlepsze gadu gadu :). Chociaż z GG w komórce nie korzystałem ale chyba fajna opcja, a ponoć i dzwonić się da jakoś.

Szukam najlepszej opcji dla podglądu poczty on-line. To dla mnie priorytet. Do tej pory korzystałem z GG do pisania, Skype do mówienia, tlena bo tam mam skrzynkę, gtalk’a bo tam też mam skrzynkę bez zbędnego spamu. No i jak by to tak wszystko w jedno połączyć to wyszło by co…??? No właśnie mówisz piszesz qF3r że Miranda u Ciebie na pierwszym msc

Reklamy - jakie reklamy? Ja nie instalowałem niczego i ich nie mam - nie wiem, od czego to jest zależne.

Jabbera chyba się nie da wyrejestrować, ale akurat mi to nie zawadza - kilka osób ma jabbera (w tym dwie które namówiłem na AQQ - reszta jest nauczona korzystania z GieGie…)

U mnie reklamy są na dwóch różnych komputerach, więc coś w tym jest :slight_smile:

U mnie nie ma reklam w AQQ od początku jego instalacji. W ogóle się nie wyświetlają. Nic nie kombinowałem. Poprostu ich nie ma.

Część “ścianek ogniowych” blokuje reklamy w AQQ,np.Kaspersky.Wystarczy włączyć antybaner.

Tak w ramach ciekawostki dodam, że powstaje Gadu Gate Project. Więcej info znajdziecie na blogu GG :slight_smile: Może wreszcie GG wyda coś co będzie działać bez problemów :slight_smile:

reklamy w aqq raz są a raz ich nie ma ; ) poprostu ich nie ‘emitują’ ciągle : P

AQQ jest świetne ;] Tak wygląda u mnie .

15040d5f9b6edef3m.png

Włączone protokoły:

AQQ , Gadu-Gadu , Tlen

aha , kompozycja black magic.

http://www.aqq.eu

Nie zwracajcie uwagi na taskbara :smiley:

Hejka Kamil2993 wyczaiłem ostatnio takie info ale nie mogę tego jeszcze nigdzie znaleźć, to ma dopiero fajny interface

http://ziuum1.wrzuta.pl/film/16CjgAHSKX … omunikator

Może się sprawdzi zamiast tej Mirandy… ?

Nie da rady. Nie można go pobrać :slight_smile:

Dziwna sytuacja - dużo picu, gadania, obietnic a programu nie można pobrać

@Autor - Bardzo fajne jest AQQ, polecam :slight_smile: Wybierz komunikator, który się Tobie podoba, ważne aby nie było to nowe gg ^^

Dlaczego ?

Bez reklam jest to program nawet znośny…

Hej może ktoś mi podać linka do ściągnięcia tego Ziuum’a wygląda bardzo fajnie i obiecująco…

Czytaj uważnie. Nie można go na tę chwilę pobrać

ja używam gg i aqq oba dobre komunikatory:D

Dodane 11.10.2009 (N) 23:34

przesadzają z reklamami w gg

w aqq nie mam żadnych:D

Dodane 11.10.2009 (N) 23:35

a po drugie nowego gg nawet w szkole nie mogę zainstalować bo nie mam uprawnień administratora

a aqq można:D

Po co instalować, jak można sobie zrobić wersję Portable?

To ja dodam coś od siebie.

W zeszłym tygodniu kolega z pracy prosił mnie żebym popatrzył na komputer jego syna bo dziwnie ostatnio działa. Po wyczyszczeniu systemu oraz zwolnieniu miejsca na dysku komputer zaczoł działać (miał 35mega wolnego na C:). Na koniec mały zapytał skąd może pobrać taki komunikator “akuku” (AQQ) bo koledzy powiedzieli że teraz tylko lamerzy mają GG a każdy hacker właśnie korzysta z akuku ?

Jeżeli to jest prawda i każdy “czternastoletni hacker” ma AQQ to ja już wole być tym lamerem i zostać przy Tlenie. :oops: