Jaka dobra jest firma od monitorów

Aha, czy kupić 60 lub 75 hz

o tym pierwszym.

Jeszcze patrzę po innych sklepach i modelach, monitorach. Może uda mi się jeszcze coś fajnego znaleźć po mimo tego że Pan mało wymaga, niskie potrzeby.

Ok, czekam, ja też będę szukał.

Opcjonalnie jak nie ten MSI na promocji to jeszcze pozostaje Asus TUF za 830 drożej o 50zł ale ogólnie marka cieszy się bardzo dobrą renomą.

W komputroniku ze wszystkich sklepów godnych zaufania u nich jest najtaniej. Tzn akurat teraz i ten model zwykle u nich było drożej niż gdzie indziej :smiley:

Nie mniej jak Pan powiedział że zdaje sobie z tego sprawę że nie będziesz grał lub rzadko to jednak monitor na dłuższą perspektywę jest obiecujący i nie będzie potrzeby za jakieś 4-5 lat wymieniać monitora na kolejny. A i pod konsole będzie można go też podpiąć równocześnie bo ma 2 wejścia hdmi i display port :smiley:

Musi być inna nóżka, okrągła lub kwadrat.

Zamawiam ten Monitor Dell S2421HN (210-AXKS) - Opinie i ceny na Ceneo.pl

Nic nie wskazuje by sklep net-s zaczął nas traktować poważnie:

I wszystko by wskazywało, że nie wiedzą nic o projekcie KAD - stop przekrętom i mało klientów odwiedza ich z pomocą standardowej konfiguracji NextDNS (niby wtedy lista jest włączona lub leci to z projektu StevenBlack/hosts - chociaż ten drugi mogli przebudować by nie mieć wtedy zduplikowanych wpisów).

Ja mam ublock origin i w nim kad

Mam już dell S2421HN, na filmach u góry ekranu, pojawia się kreska z załamanym obrazem, co zrobić?

Pokaż na zdjęciu

Nie idzie, nie widać :frowning:

No ale Ty widzisz - to czemu aparat nie miałby widzieć? :slight_smile:

Jak robię stopklatka, to tego nie ma, a na odtwarzanym filmie, jak robię to nie zdążam.

Czy jest darmowy program, który nagrywa pulpit, to nagram 10 sekund?

Captura, Sharex, Cam studio lub OBS Studio.

Też nie da rady.

ale czekaj, problem jest w monitorze czy w odtwarzanym obrazie?

Na filmie.

Ktoś mi napisał z innego forum, ze mam włączyć synchronizację pionową, w karcie graficznej, to jak włączyć w ryzen 5 3400g?

Nie mam zainstalowanego programu od amd.

Jak film odtwarzasz w oknie to jest ten sam problem?

https://www.amd.com/en/support/apu/amd-ryzen-processors/amd-ryzen-5-desktop-processors-radeon-vega-graphics/amd-ryzen-5-1

Mam mpc hc, tylko na pełnym ekranie.

Ten pierwszy wybrać i po zmianie mogę odinstalować?