Jaka grafika do laptopa?

Chcę dokupić kartę graficzną do lapropa FS z serii amilo, najlepiej żeby grafika pociągneła programy 3D, proszę o poradę

Powodzenia.

nie da rady… :wink:

Nie da się kupić do laptopa karty graficznej…

Ponoć w niektórych modelach laptopów da sie wymienić ale w tym raczej nie da rady

da rade…poprzez stację dokującą Asus-a,w niej jest wejście PC-E express dla karty… :slight_smile:

Słyszałam że poprzez płytę główną można jeżeli jest slot do podłączenia karty, rzeczywiście nie we wszystkich laptopach jest to możliwe, ale mam nadzieję, że w moim jest Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2512, proszę o pomoc chłopcy :slight_smile:

mari_s1 , trzebało było wcześniej kombinować i pytać się o poradę w wyborzę laptopa, a nie teraz kombinować…

Laptopa dostałam od rodziców, 2 lata temu :confused: więc nie miałam zbytnio możliwości kombinowania, więc proszę o pomoc jeśli ktoś z was zna sie na temacie :slight_smile:

Wątpie, żeby można było coś takiego zrobić w twoim lapku ( mogę się mylić ).

Więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprzedać i kupić nowego :confused: 2 letniego Amilo FS za ile mogę sprzedać ?

grosze allegro

mari_s1 ,

twój lapek w agito.pl stoi po 2199zł

http://www.agito.pl/fujitsusiemens/fuji … 30494.html

więc może jakiś “jeleń” na allegro.pl kupi go za +/- 1500zł :slight_smile:

Oj dobrze by było żeby ktoś go za tyle kupił, ale nadzieje są marne :wink: a ile musiałabym później dopłacić i jakiego lapa mi polecacie z dobrą grafiką i porządną pamięcią ?

Wystarczy przejrzeć parę tematów z polecanymi laptopami

Compal FL90 C2D na szynie 667/800, 2GB 667MHz, GF 8600GT 256MB ~2000-2300 zł

Mi się wydaje że ten lapek nie jest taki zły… Do grania oczywiście tylko stacjonarny.

A czy ten laptop będzie dobry na dłuższy czas ? bo chciałabym żeby posłużył mi przez jakies 3 lata :slight_smile:

w tym lapku nie wymienisz grafiki ma zintegrowaną:

“Karta grafiki Intel GMA X3100”

Zapewniam cie że za tyle go niesprzedasz :wink: Bo to jest cena nowego a twój jest dwu letni i warty dużo dużo mniej

nie martw się, na allegro.pl jest dużo jeleni którzy nie maja zielonego pojęcia i jak zobaczą w tytule: Super laptop z bardzo dobrą zintegrowaną grafą i rewelacyjnym prockiem!!to kupią go za te -/+ 1500zł

no i przecież to nic nie kosztuje, a nuż ktoś się nabierze :slight_smile: