Jaka jest najstraszniejsza gra na świecie?


(Fempter) #1

Witam. Ostatnio chciałem trochę pograć w jakieś straszne gry. Które według was są najstraszniejsze.? Odpowiedzi proszę zaznaczyć w powyższej ankiecie, a niżej uzasadnić odpowiedź i napisać coś o wrażeniach z gry :wink:

Jeśli jakiejś gry zabrakło w ankiecie to pisz!


(Gorgoroth) #2

W tej sondzie brakuje mi zdecydowanie Left 4 Dead...


(Wojy) #3

Resident Evil 3: Nemesis. Starcia z Nemesisem i jego "wyskakiwanie" na nas przy statycznej kamerze (chyba tak ten widok się nazywał :roll: ) + audio.


(Montreux Drummer) #4

jak dla mnie Manhunt, szczególnie ten poziom gry ze "świniakiem" :smiley:


(Retero) #5

No i Dead Space 8)


(Tomek G15002900) #6

Dead Space oczywiście :lol:


(Loczek__16) #7

Popieran panów wyrzej :smiley: Dead Space jak najbardziej. Temat nadaje się chyba bardziej do "Na luzie" .


(Mroczny30) #8

Nie wiem, która najstraszniejsza, ale najstraszniejszy FEAR to pierwszy dodatek(F.E.A.R. Extraction Point) do pierwszej części. FEAR 2 nie jest już taki straszny.


(Mister1294) #9

Jak dla mnie to brakuje tutaj też Penumbry.


(Matiz84) #10

oczywiście Dead Space i Fear do tego dobrze tłumiące dźwięki z otoczenia słuchawki ;]


(Fempter) #11

A jakie wrażenia z gry "Dead Space" .? :slight_smile:


(przemek7525) #12

F.E.A.R i Left 4 Dead.

Zdecydowanie tak. Mam antologie penumbry i na razie grałem tylko w 1 część (której i tak jeszcze nie udało mi się przejść). Fajnie się zapowiada gra.


(Rmk) #13

Dead Space przypomina trochę Doom 3 i to jest dobre. A złe to sterowanie przez które nie da się grać na klawiatura + mysz.


(Bartek379) #14

Może być też Painkiller-Overdose :slight_smile:


(Wojtas783) #15

labirynt :o

jak dla mnie masakra gra jest online i po 3-cim lvl-u masz jakąś zmutowaną dziewczynkę i strrrrrrrrrrrrrraszny dźwięk :frowning:


(Łukash) #16

Dead Space wymiata ,jest rewelacyjny - to mój wybór. Choć nie ma liście moich faworytów w kwesti straszenia:

Resident Evil 4 ,Sillent Hill 3 ,Sillent Hill 4 The Room ,i mega klimatyczno-straszna gra na Play Station- Fatal Frame 1,2...ciary takie że masakra, warto pograć w każdą w nocy na słuchawkach :smiley:


(Emilo516) #17

Cóż... grałem tylko w F.E.A.R., HL1, HL2, Doom 3, L4D i powiem że najstraszniejszą z nich był F.E.A.R. Half- Life zarówno w pierwszej i w drugiej części straszył tym samym. Albo crab wyskoczył z szybu albo zombie zrespił się gdzieś w kącie i zaszedł Cię od tyłu. W Doom 3 sprawa wyglądała podobnie, w quake 4 którego tu nie ma też.


(Pirks4) #18

Jak dla mnie najstraszniejszą grą był Silent Hill 2. Do dziś pamiętam tą gęstą atmosferę. Brrr... :stuck_out_tongue: Przyznam się, bez bicia, że w moim prywatnym rankingu, ta gra należy do tych najbardziej straszących. Tak bardzo, że nie pilno mi do grania w inne części serii. Czuję jakiś wstręt do tych potworów :stuck_out_tongue: . Brrrr...

Dead Space kupiłem w taniej serii. Po obejrzeniu "zagrajmy w Dead Spece w wykonaniu bungo21. Gra ma fajny klimat, budowany głownie przez muzykę. Moim zdaniem ma lepszą atmosferę zagrożenia niż F.E.A.R.


(dalek) #19

Brakuje mi w tym zestawieniu Siren: Blood Curse z PS3

Trailer można zobaczyć tutaj:

A w ankiecie głos na obydwie części SH.


(Lenneavy) #20

Skoro już ktoś odkopał temat, to warto wspomnieć, że na dniach premierę ma Dead Space 2 (w Polsce za dwa dni). Nie można też zapomnieć o Amnesii, która mimo że graficznie jest mierna, to nadrabia klimatem i dźwiękiem.