Jaka karta graficzna AMD

Witam
Mam problem z wyborem karty graficznej RX 570 wiem że będzie działać ale problem tkwi jaki model wybrać

Zdecydowanie Armor 8GB, pamiętaj o kodzie rabatowym na x-kom “pada-snieg”, będzie jeszcze 30zł taniej.

1 polubienie

Armor jest lepszy od sapphrine pulse?? Bo słyszałem że armor robi się piekarnik i szybko psują się wentylatory
A reszta co z nimi??

Wszystko jest jeden pies, jedyne co to można szukać takich gdzie producent daje dłuższą gwarancję.
Problemem reszty jest brak 8GB pamięci VRAM, gdzie niektóre gry obecnie potrafią pobrać nawet 6.

Monitor obsługuje 1080p

Jakby nie obsługiwał to bym się zastanawiał po co taka karta graficzna.

Przecież Armor ma daremne chłodzenie i głośny takie opinie otrzymałem

Polecają mi ten sapphrine

To se kup.

dobra dziękuję za bezsensowną pomoc brak doradzania i wytłumaczenia
A tak to piszę się " To sobie kup" bo słowo “se” nie znam…

Widzę, że znasz skoro potrafiłeś je zamienić na formę ogólnopolską z regionalnej.
PS: skoro koledzy wiedzą lepiej to po co pytasz?

Zazwyczaj dyskutuje się o faktach, nie opiniach.
Nawet jeżeli ktoś Ci mówi, że Armor ma be chłodzenie, to niekoniecznie jest prawda.
Wiele zależy od całej obudowy małe pudło, podkręcony procek z mega radiatorem, brak dodatkowych wentylatorów, dociśnięty do ściany i biurka = problem.

W drugą stronę:

chłodzenie zawsze łatwiej wymienić niż dolutować 4GB pamięci, to odnośnie do reszty.
Ponadto łatwiej i taniej Ci wyjdzie obniżyć temperaturę w całej budzie dokładając 2 wentylatory po 20 złi zwiększając ciąg. Ostatecznie te 0,05 v można zjechać napięcie :wink:

Według mnie z wyżej wymienionych ta karta by była najlepsza.
Pozdrawiam.

Recenzje też że nie polecają bo potrafi nagrzać brak backplate

Używany Sapphire Nitro + RX 580 4GB na gwarancji za 560 zł. Wydajność sporo większa niż 570-ka i cena okazyjna.

A co z wersją pulse??

Też niezła, ale Nitro + to lepsza wersja, powiedziałbym nawet że najlepsza…

A MSI armor?

Też niezła

MSI Armor bardzo dobra

  • Taktowanie pamięci:7000 MHz
  • Taktowanie rdzenia:1268 MHz
    DDR5 jeżeli masz zamiar zainwestować w lepszą kartę to lepiej do niej dołożyć te dwie stówki i zgarnąć 8gb