Jaką klawiaturę kupić?

Ok, dziękuje :wink:

Refresh

Cześć! Poleciłby mi ktoś jeszcze jakąś klawiaturę? Ponieważ za miesiąc ją kupuję i chciałbym, aby ktoś mi jeszcze jakąś polecił :stuck_out_tongue:

Witam, nie zdecydowałem się jednak na żadną klawiaturę, ktoś mógłby mi jeszcze coś polecić?

Ręce opadają, to tylko kawałek plastiku i PCB za 200 zł, a ty się z tym… ekhm… jak byś dom kupował lub szukał klasyka w idealnym stanie.
Idź do sklepu, podotykaj każdej i bierz tą, która najlepiej ci pasuje - jest cichsza, miększa, ma lepiej pasujący skok (jedni wolą niski, inni wysoki skok). Jak się zepsuje, to masz gwarancję. A jak wydanie takiej kwoty jest dla ciebie problemem i stąd ten dylemat życiowy, to kup Logitech K200 lub taniej K120 lub Dell KB216. Jak cię kręcą świecące, to Fury Spitfire, a jak kręcą mechaniki, to są niemarkowe mechaniki w okolicach 100zł. Nawet w Biedrze ostatnio coś było - może jeszcze gdzieś leżą.

Cokolwiek polecą ci ludzie, to będzie to ICH subiektywny wybór oparty na ICH preferencjach. Wybierz po prostu coś, co TOBIE pasuje, bo ta klawiatura ma być dla ciebie.

Mam kupować jakąś badziewną klawiaturę za 40 zł? :joy::joy::joy: wydanie 600 zł na klawiaturę nie jest dla mnie problemem, tylko problem jest w tym że nie była akurat w te lato dostępna w sklepach typu MediaMarkt itp. i nie kupiłem jej, więc się teraz spytałem czy ktoś jeszcze mi coś poleci. Zastanawiam się jednak nad Razer Blackwidow Chroma V2, ponieważ ma przyciski do ustawiania macro i podpórkę na nadgarstek i jest w takiej samej cenie co Steelseries, a Steelseries tych przycisków i podpórki na nadgarstek nie ma. Co o tym sądzicie?

Jak nie jest problemem wydanie 600 zł na klawiaturę, to kup pierwszą która ci pasuje “na papierze” i testuj. Masz 10 dni na odesłanie - to jest właśnie zaleta zamawiania przez net.

Ja bym chciał taką klawiaturę z tymi przyciskami po boku, bo by mi się przydały :stuck_out_tongue:

Temat można zamknąć, dziękuje wszystkim którzy polecili mi klawiatury, ostatecznie zdecydowałem, że kupię jakąś która ma przyciski macro, ponieważ trochę nad tym myślałem i zrobiłem nowy temat: Wybór klawiatur z przyciskami macro. Pozdrawiam