Jaką komórkę wybrać do słuchania muzyki!?

Witam mam takie ogólne pytanie . Chcę kupić telefon który będzie służył do słuchania muzy i tylko w tym celu liczy się jakość dźwięku reszta w/g uznania. Cena nie gra roli , czekam na propozycję …

Pozdrawiam micbmw.

Proszę

http://www.allegro.pl/item381390644_w96 … p_gsm.html

:slight_smile:

Jak cena nie gra roli no to zdecydowanie Nokia N73 + program do odtwarzania muzyki LCG Jukebox oraz słuchawki Creative EP-630 :smiley: Takie zestawienie sprawia, że muzyka w tej noki to cud, miód i orzeszki. A wersja N73 ME, czyli muzyczna prawie niczym nie różni się od zwykłej N73. Ta nokia niczym nie ustępuje, a nawet porzerasta niemalże wszystkie telefony muzyczne ( szczegónie z serii “W” Sony Ericssonów ). A dzięki 2 głośniczkom świetnie, głośno i czysto gra też bez słuchawek. Pozdrawiam.

P.S Ten telefon na allegro, czyli SE W960i ma bardzo niestabilny system oraz muzykę taką jak starsze modele np. W810i, czyli też gorsze od Noki N73.

Nie wiem tylko czy w Nokiach jest możliwość aktualizacji sterowników dźwięku, bo jeśli nie to SE górą. Daję 100% gwarancję, że znaczek i nazwa Walkman robi swoje, szczególnie w W960i.

Zapewne jest to możliwe,ale i tak nawet bez tych aktualizacji nokia N73 z tym zestawianiem co podałem gra o niebo lepiej niż wszystkie Walkmany Sony Ericssonów, przynajmniej tak nie charczy na głośniku przy pełnej głośności jak np. SE W810i i to wcale nie na megabasach. Wcale nie mówie, że SE gra dennie czy coś, nawet bardzo dobrze gra, ale jednak ta nokia króluje nad serią W pod każdym aspektem muzycznym.

W890i - muza na dobrym poziomie, cienki telefon i aparat 3,2 …

jeżeli ma być to telefon do muzyki to możesz wsiąść obojętnie jakiego Se z serii W… Jakość dźwięku powinna cię zadowolić :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja polecam Ci W960I… Super telefon! !!

Nie kupuj N73 bo ana nie spełni twoich oczekiwań !!

Nokie są coraz gorsze, zawieszają się, psują, uszkadzają, wyłączają. Jedyny trafny wybór to SE :lol:

No i widać, że wielcy fani SE. Ja jestem obojętny, ale wiedza, doświadczenie i rozsądek przemawia, że ta nokia jest naprawde dobra, uwierzcie mi. Testowałem wszystkie tutaj wymienione telefony i jednak nokia miała najgłośniejszy i najczystszy dźwięk (mnie też to zdziwiło, mimo, że seria W była gorsza od nawet niemuzycznej noki). Kriz przetestuj sobie np. taką niby zacinającą się N73 z zapełnioną kartą i W810i z też zapełnioną kartą no to zobaczysz, że nokia z symbianem działa szybciej itp.

proponuje ci se w960i telefon ma 8gb wbudowanej pamięci ;p dotykowy ekran i aparat 3,2

kupisz go za 900<…

Jeśli do muzyki to polecam Sonego ale bez Symbiana wiem, że zwolennicy Symbiana zrównają mnie z ziemią ale taka jest prawda , spójrz sobie na wydajność Symbiana a sytemu operacyjnego Sony Ericssona :slight_smile:

SE nie ma systemu kalin93! chyba że chodzi ci o ten kiepski UIQ…

wątpie żeby firmware z SE pociągnęło by emulator NES, SNES, GBA, GBC… a symbian to potrafi bez problemu…

jok123 nie porównuj Nokii z Symbianem do SE W810i, bo chyba to nie ma sensu. Oczywiście, że Symbian to potęga.

Ale W960i też ma Symbiana :lol:

niestety UIQ :stuck_out_tongue: S60 jest lepszy i jest na niego więcej aplikacji… na UIQ też są ale nie tyle ile jest na S60 bądź WM :wink:

To może po prostu Mp3-ke? A na poważnie to klopas ma 100% racji.N73 jest pod tym względem o niebo lepszy od SE.Nie wspomne o jakości wykonania.Pozdrawiam.

jeśli do muzyki to może Sony Ericsson W950i ?? co prawda nie ma aparatu ale ma bardzo rozbudowane odtwarzacz mp3 po przez walkmana 3.0… Duży dotykowy wyświetlacz to duży +

a jeśli zależny ci już na bardziej szpanerskim telefonem to wes Sony Ericsson K850i, jako jedyne telefon z serii K (fotograficznej serii) ma Walkmana 3.0 (najnowsza wersja) bawiłem się nim w komisie u mojego kolegi to jakość mp3 jest świetna! !!

Ja polecam ci wziąć

a) Sony Ericsson W950i

b) Sony Ericsson K850i

Jeżeli będziesz się wahał to najlepiej wypróbuj te telefony przez zakupem :wink:

Co do samego tematu, to ja polecam Nokie 5700, czy nawet SE W910i, albo jak już było wcześniej i niejednokrotnie N73 ME :idea:

No dobra ma UIQ, ale to odmiana Symbiana i jest również dobry. A to, że na UIQ jest mało aplikacji to tylko dlatego, że UIQ jest mało popularny.

to ja porównam 5700 do n73…

5700 obsługuje bez problemu karty SDHC (do 32GB!) a n73 max 2gb…

n73 ma 3.2mpx a 5700 ma 2mpx…

musisz wybrać, aparat czy pojemność na muzykę… bo jeśli masz 7GB muzy to wgrywasz na kartę SDHC 8gb i wsadzasz do 5700 a na n73 możesz mieć tylko 2gb :confused:

obie mają symbiana :wink: tylko że 5700 ma FP1 a n73 go nie ma (dlatego właśnie na 5700 chodzą SDHC)