Jaką konsole wybrać?

Tak właśnie się ostatnio zastanawiam jaką konsole kupić sobie na swoje urodzinki. I tutaj się pojawia pytanie na czym polega ta rewolucyjność PS3 i Xboxa 360 oprócz grafiki =/. Może jestem ślepy bo dla mnie osobiście nic nie ma w nich ciekawego żebym miał wydawać 2300 zł na PS 3 ( Podrasowany PS 2 niestety) czy na Xboxa 1500zł ( podrasowany Xbox 1 ). I jeszcze wyczytałem troszke o tych konsolach że Xbox ma beznadziejne chłodzenie i psują się dość często a PS 3 cóż nie wiadomo wogóle co z tą konsolą.

I ostatnią konsolą o której nie wiem czy ktoś wogóle ją kwalifikuje do next genów jest Nintendo Wii i ona jest rewolucją ale nie wiem którą wybrać możecie mi doradzić ??

w anglii np wszyscy moi kumple maja Nintendo Wii, i mowia ze duzo leprza od innych konsol, ze wzgledu na tego pada. Podobno sie nim swietnie gra ;-). Ale jak bylem w polsce na wakacjach, to nie widzialem za duzo gier na wii :/.

dodo

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

PS3 ma więcej możliwości niż ten szajs X360. PS3 ma Full HD 1080p (czyli prawdziwy bo jest jeszcze interpolowany 1080i). Po za tym odtwarzacz Bluray. Tak BTW to w Media Markt widziałem sam odtwarzacz Blueray za 3999 a konsola jest za 2399. Jak kupie sobie TV to pierwsze co to konsole PS3. Po za tym to w X360 musisz płacić abonament za dostęp do sieci (żeby grac z innymi), a w PS3 nie. PS3 ma WI-FI, gniazdo enthernet, pady wireless. Jest po prostu genialne.

Bzdura.

Druga bzdura.

Jak można porównywać next-geny ze starszymi konsolami ?

Kupować konsolę ze względu na pada…

Na Wii nie ma tak świetnych gier, np. jak Motorstorm na PS3, która wykorzystuje możliwości pada SIXAXIS.

Poza tym dostępność tych gier w Polsce jest znikoma.

No a te zabezpieczenia płyt opierają się na REGIONACH DVD czyli zły region to nie poleci. Więc najlepiej PS3. Sam bym kupił jednak:

a) nie mam TV z HD zwłaszcza z FULL

b) nie mam kasy.

PS3 ma wyczesane gry. Naprawdę bardzo dobra konsola.

ciekawe jakie ? ja tam widze tylko ze ma lepszy procesor i darmową rozrywke sieciową

Wiesz wcale mnie to nie przekonuje dlatego że po

1 Nie posiadam telewizora z HD i nie mam zamiaru kupować telewizora i wydawać dodatkową kase na to

2 sama cena konsoli zniechęca niestety w porównaniu do reszty

3 jeżeli będe chciał w cosi popykać w sieci to mam do tego kompa

4 Reszta tych bajerowych ■■■■■ół jest dla początkowego konsolowca (według mnie niepotrzebne)

5 Blue Ray na razie jest to hmm przyszłościowe rozwiązanie ale ceny płyt i samej nagrywarki jest strasznie drogie co nieopłacalne jak na razie.

Cóż może troche przesadziłem z tymi podrasowanymi konsolami ale sam fakt że żadnej różnicy nie widziałem grając w gry na Xboxie a na Xboxie 360 ( te same pady) i PS 3 ( również podobne pady co z psx czy ps2)

Hmm jestem osobą która nie zwraca uwagi na grafe tylko na miodność grając w gry dlatego cały czas sie wacham co wziąść

i jeszcze jedno czy to prawda że Xboxy 360 faktycznie się często psują bo to ma też kolosalne dla mnie znaczenie.

To lepiej nie kupuj konsoli. Ja złodziejskich produktów Microsoftu nie KUPUJE.

Też nie lubię microsoftu ale sam fakt że na modernizacje komputera musiałbym wydać ponad 1000 zł mi się nie uśmiecha tym bardziej że taka modernizacja starczy na 1 rok =/. Dlatego chcę kupić konsole przynajmniej będzie spokój na pare lat zanim coś nowego wyjdzie.

Dlatego człowiek może też zgłupieć z wyborem.

I odrazu skreślam z tych konsol PS 3 za drogi interes jak dla mnie.

To zostaje XboX 360 lib Wii ale nadal się zastanawiam co wziąść =/

Edge wybież ps2 :stuck_out_tongue_winking_eye: sam jestem posiadaczem baaardzo starej konsoli i narazie nażekam tylko na laser ktory nie czyta za bardzo porysowanych plytek ;/

W sumie tez jakiejś rozwiązanie ale chyba nie konsola już kończy swój żywot

poczekam jakiś czas aż troszke stanieje do 250 zł to wtedy kupie.

Interesuja mnie w obecnej chwili konsole Next genowe tylko

Pod Wii nie ma zbyt dużo gier. Na X360 nie wychodzą ostatnio nowe titles. Miało coś wyjść to wyszło na PS3, a X360 nie wiadomo kiedy wyjdzie. Tak więc sądzę, że możesz kupić na kredyt. Są takie 1/2. Połowę płacisz od razu, a połowę w kredyt. Wtedy 1000zł na 10rat czy na 20. Tylko pamiętaj im więcej rat tym więcej oddasz. Na 10 to oddasz myślę 1200, a na 20 to minimum z 1600zł. To tak BTW.

Hmm troszke poczytałem o tych konsolach i jestem juz zdecydowany na Wii może i ma mało gier (jak na razie) ale sam kontroler rekompensuje to wszystko z tego co widze a i z chęcią pograłbym w najnowszą Zelde i POP dzięki za rady pozdro

Wii rzeczywiście jest bardzo rewolucyjne ale wydaje mi sie że bardziej jest kierowane do graczy którzy chcą pograć wspólnie z przyjaciółmi a przytym mieć trochę zabawy :wink: samemu nie wyobrażam sobie stania przed tv i machania wiilotem, co niezmienia faktu że konsolka jest bardzo fajna :slight_smile:

do pojedyńczej zabawy chyba warto zastanowić sie nad playstation albo xboxem

Z tego co widziałem na wii są nie tylko gry co sie gra wspólnie jak:

Call of Duty 3 , resident evil 4 , Red steel , Zelda , mario , Manhunt 2 , goodfather , need for speed carbon , PoP

Xboxa 360 nie wezme bo podobo są wadliwe mają beznadziejny system chłodzenia i sie czesto psuja a PS 3 to jednak za drogi interes mimo wszystko jak na razie.

Hehe kupic PS3 i później głodować by kupować do niego gry za 200zł :roll: Paranoja… 5 gier i 1000zl w plery ;/ Dalsza sprawa, to że na Wii również gry są drogie jak ■■■■■■■… Gry na X360 , są o jakies 30-40% tańsze, a na PC to ponad 60-80% :stuck_out_tongue:

A powiedz mi ile procent będzie kupować te orginały jak i tak te konsole można przerobić na piraty :? Oczywiście gry na konsole nogdy nie były tanie

ale z drugiej strony konsole kupuje sie raz na pare lat o kompa trzeba modernizować min raz na 2 lata :frowning:

Odwdzięcza się jednak jakością, jest o wiele lepszy od X360.

Tak było z PS2 i Xbox’em kilka lat temu…

Możliwe ale na razie PS 3 Jest na razie nieopłacalny za 800 zł mniej ma sie podobna konsole i grafike też ma bardzo dobrą i niestety Sony może za to nieźle oberwać i nie wiem czy podniesie się po takim ciosie.