Jaką konsole wybrać?

Od Sony dostajesz coś porządnego. Tak było ze wszystkimi PS. Microsoft to “dziad”. Chodzi o to, że Microsoft`cie płacisz za korzystanie z sieci, a w PS3 nie. Sądzę, że po 3 - 8 miechach zwróci ci się zakup PS3. Ja to bym grał z innymi nie tylko z sobą.

Dobra wszystko pięknie ładnie ale trzba miec do tego jeszcze jakijś dobry telewizor Z HDR ( chyba sie to tak pisze) a to jest już dodatkowy koszt mimo wszystko

Naprawde człowiek może zgłupieć z tym wyborem wkońcu sie wkurze i nie kupie żadnej konsoli.

Podnieśli się z PS2, to i podniosą się z nową konsolą.

BTW. Skoro tak trudno wybrać Ci konsolę, to może wstrzymaj się na jakiś czas ?

Wiele innych rzeczy możesz kupić za te pieniądze.

Tak na prawdę do X360 też potrzebujesz Porządnego TV. Dla tego sądzę, że PS2 lub wstrzymaj się.

Czyli mam do wyboru albo wstrzymać sie z zakupem lub wybrać Nintendo Wii

:hmmm: . Nie planuje kupować w przyszłości żadnego telewizora czy automatycznie jak i PS 3 i Xbox 360 odpadają.

Ewentualnie moge pomyśleć o modernizacji kompa ale to znowu jest nieopłacalne.

Czyli tylko Wii i nic więcej.

ja jestem za ps3, bo da sie na niej zainstalowac linuksa. Czyli tak jak bys mial komputer, a po drogie ma czytnik plyt HD. Sory za brak polskich znakow

Jeżeli nie chcesz kupować TV z HD to nie kupuj next genowej konsoli bo to nie ma sensu. Jeżeli chcesz grać na zwykłym telewizorze to ps2…

Dziwne…

Osobiście posiadam 360’tke i na zwykłym telewizorze 32" i NIE WIDZE różnicy miedzy 360’tką a PS3 (Grałem w sklepie na full HD)…

wii to fajna sprawa ewentualnie xboxa 1 :wink: z jakims duzym dyskiem z allegro :wink:

Zwykły telewizor wyświetla tylko 560 chyba ale coś koło 500 linii, a w HD FULL masz 1080 pixeli i takich linii masz 1200 jak nie więcej to wynika z proporcji. No ale obraz będzie lepszy.

jak tam sflashujesz konsole to później się dzieją takie rzeczy, w dzisiejszym xboxsie wyprodukowanym z miesiąc-2 miesiące temu ten błąd usunęli z tym czerwonym światłem, system chłodzenia jest dobry tylko że troche głośno chodzi jak włoże grę mocną to troche wali jak suszarka przez 10 min a później troche cichsza jest

ja gram na TV sprzed 10 lat ;p i mam jeszcze 21’ LCD i jakoś lepsza jakoś jest na tym starszym TV i jak jeszcze kupi się przejściówkę z RGB to jakoś jest taka jak na plaźmie

procesor ma lepszy ale i tak wszystkich rdzeni nie wykorzystuje, a RAM i grafikę XBOX360 ma lepszą

da się zainstalować lecz system ten dopiero gdzieś zadziała po 20 minutach (przez ten czas będzie się ładował) a żeby dało się tam coś zrobić to po 30 minutach możesz to zrobć

Prawda jest taka panowie Ps3 .PROSTE kupujesz x360 no ale przygotuj sie już na wydatek 800 zł min na HDDVD .Czyli cena już jest bliska ps3 ,ps3 ma więcej możliwości nie muszę tu pisać i jest konsola z górnej pulki .Za rok zostawi konkurencje w tyle. X360 jest zrobiony na najtańszych podzespołach dlatego jest z nim tyle kłopotów Cyt:“M$ zwala winę za problemy z konsola na producentów podzespołów, a my mówimy chcieli najtaniej to maja , tak wygląda sprawa”

M$ w porównaniu z sony oszczędza na konsoli ile sie da. Dlaczego nie pisze nigdzie ze sony sie przegrzewa i.t.d no może mieli problem ze softem ale to normalne na początku.Jednego mozna byc pewnym PS3 jest warta swej ceny

,a teraz ma jeszcze stanieć.Jedyna przewaga x360 to ilosc gier ,ale PS3 dopiero miało premierę.Na koniec jeszcze cytat:" Sam producent twierdzi, że rozwiązał już większość problemów z najczęściej powtarzającymi się usterkami, np. z “zimnymi lutami” płyt głównych ". Hehehe zimne luty w konsoli nowej co oni używają plasteliny zamiast cyny :rotfl:

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 9:40

I nie jestem fanem sony . :smiley:

Ja osobiście wybrał bym X360. Ma sporo świetnych gier ( PGR4, FM2, Crackdown, Halo itd) i świetną usługę XBL. PS3 za droga i na dzień dzisiejszy ma mało gier choć trafiają się killery (Hewenly Sword, Motorstorm) ale to xklocek będzie miał więcej świetnych gier (SC: Conviction, Mecenaries 2). Mnie jakoś nie przekonuje machanie wiilotem i machanie gruchą :stuck_out_tongue: . Graficznie Wii podobne jest do PS2. Gdybym miał nie miał wystarczająco kasy wybrałbym PS2. Ma największy bibliotekę gier i choć to już stara konsola jeszcze trochę pożyje (na PS2 ma wyjść NFS Pro Street :-o ).

Potwierdzam, Xboxa 360 opłaca się kupić chociażby dla gier.

Tylko trzeba uważać gdzie się go kupuje. Sam mogę polecić ten sklep: http://www.empik.com/xbox

Tam na pewno nie sprzedadzą kichy ;]

Panowie, sprzęt do grania kupuje się dla gier. Tutaj stety-niestety wygrywa x360 z bogatą biblioteką już wydanych tytułów, jak i tych dopiero nadchodzących. PS3 cienko przędzie w growych klimatach - Heavenly Sword i Lair miały być pierwszymi system-sellerami dla maszyny Sony, a tymczasem z pierwszego wyszła gra zaledwie dobra, z drugiego zaś straszny przeciętniak. Co więcej - jak na razie wszelkie multiplatformy (głównie od EA) chodzą na PS3 gorzej. Warto kupić PS3 jeśli mamy zamiar bawić się w filmy Blu-Ray, ale… kupujemy do grania, czy do oglądania w końcu?

Niestety, jeśli mamy zamiar czerpać pełną radość z konsolek next-gen potrzebny nam będzie telewizor HD, albo przynajmniej dobry monitor LCD, w dodatku panoramiczny. Wii korzysta ze starszej technologii więc na logikę niby wychodzi taniej, bo “chodzi” na zwykłym TiViku. “Niby”, bo kto nam broni podpiąć x360 czy PS3 pod zwykły TV? Rozdziałka będzie ta sama co na Wii, za to w przyszłości, po zakupie HDTV rozkoszować będziemy się rozdzielczością nawet do 1080p, a przy Wii ledwie 480p…

Cena także odgrywa ważną rolę. Przy obecnym “kursie” za Wii i x360 (Core) bardziej opłacalnym wyborem jest x360, także pod względem gier. Zwyczajnie nowsza technologia. Cenę PS3 już komentowaliście, więc tematu nie poruszam.

PS2 jest warte pieniędzy rzędu 600PLN.

+Bardzo duża produkcja gier.

+Gry mają być produkowane jeszcze 2-3 lata na PS2.

Ostatnio zakupiłem PS2 i jest zadowolony :slight_smile:

Pozdrawiam, Radek.

Ja bym też proponował PS2. Sony zapowiedziało, że konsola bedzie jeszcze przez 2-3 lata pod opeika :] ja bym kupil PS2.

W takim razie kupię sobie PS 2 i tak zanim stanieje PS 3 do 1000 zł to troche minie =) a przez ten czas i tak wszystkich gier nie przerobie dzięki za pomoc

Ja na sam wzgląd, że Xbox 360 został wyprodukowany prze microsoft. Nie lubi windowsa i innych badziewi microsoftu. PS3 to konsola z najlepszą grafą na rynku. Jedyna konsola, która czyta płytki niebieskim laserem.

i na PS3 da się zainstalować linuksa, wiec konsola może Ci służyć jako komputer domowy

Ja bym postawił raczej na PS3 do tego dobra plazma i wrażenia są niezapomniane … :smiley: