Jaką konsole wybrać?

HAHHAHA się uśmiałem, sam to wymyśliłeś?

Dlaczego nie wykorzystuje? O__o No tak kogo obchodzi to że połowa ramu w ps3 to XDR…

Tak se ułożyłem historyjkę z nudów ;/ co może powiesz że w 2 minuty linux ładuje

a co do RAMu to na jakiś testach przeczytałem to

No nie przesadzaj, że linuks ładuje się 30 min. Może trochę dłużej niż na normalnym kompie, ale mogę się założyć, że nie więcej niż 3 minuty

Ja mam PS3 i jestem z tej konsoli zadowolony, kosztuje trochę więcej od Xboxa360 i Wii ale za jakość trzeba płacić!

Bez komentarza - bo o gustach się nie dyskutuje.

Tutaj się nie zgodzę. Jak dotąd żadna gra wydana na PS3 nie przebija pod kątem oprawy starusieńkiego Gears of War, które ukazało się na x360 rok temu.

No za B-R właśnie m.in. taka, a nie inna cena konsolki.

Konsoli za ponad 2 tysiaki nie kupuje się chyba po to, żeby postawić na niej Linuxa (który nota bene chodzi z przeciętną szybkością), tylko konsolę nabywa się generalnie do grania. Fajnie, że “można”, ale to jedynie “bajer”, który nie decyduje w głównej mierze o wyborze sprzętu do grania.

O tym wyborze decydują przede wszystkim gry, no i naturalnie cena.

No właśnie - konsola służy do grania, nie do bajerowania.

Kumpel kupił sobie w Empiku Xboxa 360 i teraz we dwóch naparzamy przez internet. Super zabawa ;]

Jeśli miałbym coś kupować, wybrałbym PS2, ponieważ jest ona teraz już naprawdę w atrakcyjnej cenie, a gry do niej też są coraz tańsze. A grafa nadal śliczna, choć wiadomo, że nie taka jak w PS3 czy X360.