Jaką lubisz wersję Windows?

a ich systemy są dziurawe jak sito :wink:

Winows 98!

XP to najgorsze co wydali :slight_smile: i reszta też

Win 2000 był znośny!

Pamiętam artykuł krytykujący Windows XP… w Komptuer Świecie… :slight_smile: kiedy była zagraniczna premiera!

Win 9x! THE BEST OF THE BEST!

win 7 bez 2 zdań :slight_smile: Vista odpada z oczywistych względów, XP był poczciwy ale na dzisiejsze czasy już za stary choćby przez samą obsługę sprzętu. Tak jak pisali inni wystarczy antyvir, żeby przymulić XP a na 7 nie mam takich problemów. Ci co się jeszcze zastanawiają - Win7 i nie kombinować :slight_smile:

PS. jeśli komuś chodzi o gry: na sprzęcie z podpisu w 3dmarku 2005 różnica pkt na XPku i 7 była około 500-1000 pkt nie pamiętam dokładnie. Jak dla mnie to wielki sukces biorąc pod uwagę to, że gry na Viście odpalane na DX10 chodziły baardzo kiepsko a na win7 jest baaaardzo dobrze :slight_smile:

heh, no tu mnie rozbawiłeś… bardziej dziurawy to jest windows… a linuxy byłby spoko gdyby nie grzebanie w nich niemalże codziennie :stuck_out_tongue: a w mac os x wszystko jest proste, chcesz coś zmienić, wpisujesz w spotlight i klikasz i gotowe, w windowsach żeby coś zmienić najczęściej trzeba zapamiętać sporo rzeczy co gdzie jest, nie ma wszystkich ustawień w jednym miejscu…

nie jestem fanboyem apple ale wystarczy trochę poużywać ich systemu i ich komputerów i innych produktów i potem do człowieka trafi “jak mogłem tyle użerać się w Windowsem, windows suck” :slight_smile:

co prawda ja miałem takie coś 2 razy, jak przeszłem na openSUSE a potem na Mac OS X :stuck_out_tongue:

Od czego jest Panel Sterowania? :stuck_out_tongue:

zaraz caaała 3 strona tegoż topicku pójdzie do kosza-same offtopy.

PS. Moim zdaniem najlepszy system na teraz to win7.

nie ma wszystkiego w panelu sterowania :wink: a nawet jak coś jest to jest to bezsensu opisane i nawet jak coś chcesz zmienić to na początku nie wiesz do końca jak :stuck_out_tongue:

xp , vista oprócz dx 10 niczym mnie nie kusi

Każda wersja jest wygodna na swój sposób. 9x/ME juz troche przerzytek, 2000 nigdy nie miałem, XP jest dobry, rzadko mnie zawodzi (trzeba z systemu potrafic korzystać :P) Vista też dobra na swój sposób, a 7 nie podoba mi sie za ten pasek, jakieś inne dziwne upiększenia ;/

Najbardziej :

  1. XP

  2. Vista

  3. 9x/ME

Myślę, że 7 w wersji finalnej będzie szybszy od Visty, bo na razie mogę powiedzieć że że działa tak samo jak vista (mowa tu o wersjach 32 bit, porównywane na 2GB ram, E4500.) z tym że potrzebuje mniej pamięci RAM (~500 MB/2GB Ram). W grach nie sprawdzałem czy jest lepiej czy nie. Na moim komputerze z podpisu mam Viste 64Bit, system niezawodny, dlatego też go zaznaczyłem w ankiecie.

Bym zaznaczył żadną ale nie ma takiej odpowiedzi. =(

1 miejsce: XP Professional SP3

2 miejsce: 7 Ultimate 64BIt

3 miejsce: XP Home SP2

A ja nie lubie żadnej wersji Windowsa i nigdy nie lubiłem :slight_smile:

Pozdrawiam!

PS. Czemu w ankciecie nie ma do wyboru żadna?

To akurat nie jest trudne do zrozumienia.

Jak sam tytuł pokazuje, jest to temat dla tych co użytkują Windowsa , jak nie masz windy to na diabła tutaj wchodzisz i piszesz farmazony.

Zrób temat, jaki lubisz linux czy co tam i on bedzie dla ‘was’

Po czym wnioskujesz, że nie mam Windowsa? Po moim avatarze i usebarze? To gratuluję dedukacji. Uzywałem Windowsów od wersji 95 do 7 do dziś i żaden mi się nie podoba, natomiast pytanie jest “która wersja mi się podoba”, więc odpowiadam, że żadna a taka odpowiedź jest również na miejscu, bo można używać Windowsa z różnych powodów (w pracy, bo producent nam wcisnął do laptopa, bo coś komuś nie działa pod Linuksem lub innym systemem itp.) ale nie musi się on komuś podobać.

Dla twojej wiadomości używam Windowsa tylko dlatego, aby mieć o nim również jakieś pojęcie, bo nie tylko Linuksem człowiek żyje a ja lubie pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy.

Pozdrawiam!

Już daję kolejną opcję “żadna”

Dodane 02.07.2009 (Cz) 22:05

Przepraszam ale głosy się usunęły. Byłbym wdzięczny gdybyście zagłosowali jeszcze raz.

Mi najlepiej pasuje Windows2000 ciągle na nim pracuję. Jest niezawodny :). Ale Windowsa XP również lubię a ostatnio przyzwyczajam się do mojej odchudzonej Visty na laptopie. Trwa to już ponad rok :wink: Wszystko fajnie tylko przy ładowaniu strasznie kręci dyskiem. Mimo, że powyłączałem jej wszelkie defendery, kopie bezpieczeństwa itp.

Narazie XP, w listopadzie przesiadam się na Sevena :slight_smile:

XP na zawsze :smiley:

Mniej więcej do 2014 r. :stuck_out_tongue: