Jaka maksymalna konfiguracja do tej płyty głównej?

Witam, mam procesor AMD Duron 850 MHZ, płyta główna KLIK karte grafiki radeon 9600Pro, zasilacz 300W. Chce wymienic procka na lepszego, ale tak zeby współgrał ze wszystkim innym… ewentualnie do wymiany zasilacz. Wiec jaki maksymalny procek do tej płyty? z gory dziekuje.

Pozdrawiam

max 1300mhz Duron lub Athlon… w przypadku kupna nowego procka wymiana zasilacza nie jest potrzebna :wink:

lepiej Athlona prawda? Po czym poznajesz jakiego max procka do mojej konfiguracji? ze np 1,3ghz, a nie np 1,6ghz. I czy oplaca sie zmianic z 850 mhz na 1300? da to widoczna zmiane?

opłaca się.

nieznaczną ale da.

używany chodzi za mniej wiecej jaka opłacalna cenę?

to nie jest chodliwy towar poszukaj na allegro może znajomy jakiś sprzedaje taki szrot trudno już dostać.

czyli wiekszego niz 1300 juz wsadzic nie moge?

jak znajdziesz na płycie głównej zworkę zmieniającą magistralę fsb z 100 na 133 to będziesz mógł ale wątpię że coś takiego na tej płycie znajdziesz:P.

jakbyś miał wersję z dopiskiem A to mógłbyś zaszaleć… zainstaluj everesta i sprawdź jaki to konkretnie model i rewizja, twoje wszelkie wątpliwości rozwiąże ten link :

http://eu.shuttle.com/archive/en/ak12.htm

mam napisane AK12 AMD Socket-A , wiec pewnie lipka?

napisałem już, sprawdź w everest… rewizję

46_1192960388_thumb.jpg

tu nie ma napisanej rewizji na płycie głównej poszukaj … :stuck_out_tongue: chipset via kt133 z audio…

nigdzie nie mam takiego napisu, a przynajmniej nie widze :slight_smile: moze mi powiesz gdzie mozna go szukac?

na laminacie płyty głównej, w okolicach (lub na nich) slotów PCI lub w okolicach banków pamięci/procesora… zainstaluj jeszcze Sisoft Sandra Benchmark.

zainstalowalem i co? Mam cos podobnego: jest napisane VIA, ale nie to co Ty napisales wyzej

lukeboss

A opłaca ci się inwestować w tą platformę w ogóle :?:

Ile masz kasy :?:

dlatego sie pytam czy sie oplaca kupowac nowego proca… mam ok 100 zł

Wydajności nie odczujesz dużej (większej niż miałeś wcześniej)

Nie polecam zmieniac procka

technik_elektro ten chipset wyglada tak:

48_1192964170.jpg

wklej zawartość zakładki MAINBOARD z SS.