Jaką płyte polecacie do procka pentium d. 3ghz

jak w temacie, jaką płytę główną polecacie do procesora pentium dothan 2x3hz, 2x1mb cache

Czy jest jakaś płyta pod tego procka, która obsługuje dysk ultra-ata 100, sdramy, i karty graficzne na agp, konkretnie chodzi o radeona 9200 se celestica. Z góry dzięki za odpowiedź

Ile kasy?

Tylko ddr2

Są chipsety innych fimr niż Inetl z AGP, ale lepiej kupić płyte z chipem Intela.

A może jakieś konkretne modele płyt głównych, będe wdzięczny. pozdrawiam!

Nie ma za dużego wyboru , może coś takiego przynajmniej w częsci spełni twoje wymagania http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20205

AGP jest , kontrolery ATA 100 są 2szt. i SATA I 2szt.(kontabilne z SATA II , jedynie pamiątki płyta na DDR-y

a czy ta płyta główna: ABIT NI8 SLI - LGA775 DualDDR2 RAID PCI-E, obsłuży mój dysk oraz karte graficzną? Z góry dziękuje za odpowiedź…

PCI-ex. niestety karty graficznej twojej nie , dysk tak

ja wiem, że nie obsłuży, ale czy ta płyta nie ma jakiegoś AGP, żeby obsłużyć moją karte graficzną?

Ta płyta nie ma slotu AGP, płyty z AGP niestety, ale zaprzestaje się ich produkcji , obecnie obowiązujący standart to PCI-Express w różnych wydajnościowo wersjach.

ok mam dwie płyte ocencie która lepsza i czy napewno obsłużą dysk , karte graficzną i mojego procka, zweryfikujcie wszystko dokładnie, za co będe bardzo wdzięczny, a oto one:

ORAZ DRUGA PŁYTA GŁÓWNA

jest jeszcze trzecia, ale chyba lipna

proszę o odpowiedź, z góry dzięki!

WebFalcon podaj cene.

do 300zł

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 12:35

ASUS P5VDC-X AGP&PCIx DDR1,2 CH6 SATA RAID LAN = 265,00 zł + przesyłka

775Dual-880Pro FSB1066 PCIex+AGP/CH8/SATA/RAID = 202,00 zł + przesyłka

jak sie już tak uparłeś że zostawiasz tego radeona 9200 to ten Asus będzie najbardziej odpowiedni, ale na twoim miejscu zainwestował bym jednak w nową karte grafiki , ten radeon to dość słaba karta i będzie w twoim kompie “wąskim gardłem” które to znacząco obniży wydajność całego kompa, takie uniwersalne płyty gł (te co podałeś) mogą się również okazać niezbyt stabilne , zastanów się jednak nad nową kartą graficzną PCI-express.

hmm, niestety nie mam pieniędzy na nową kartę graficzną, to podajcie jakieś modele płyt głównych, które będe odpowiednie pod procesor, karte graficzną, dysk. Cena do 300zł z góry dzięki…

WebFalcon a może coś ze zintegorwaną grafiką?

oj wolałbym nie, boje się takich rzeczy, będzie mi żreć z ramu. Coś bez zintegrowanej grafy

WebFalcon ja bałbym się raczej płyt z AGP i PCI-e.

Witam czy płyta ABIT NI8 SLI - LGA775 DualDDR2 RAID PCI-E obsłuży karte graficzną Radeon X1300 Sapphire 512MB? Czy będą dobrze kompatabilne ze sobą, co myślicie o tych dwóch podzespołach, z góry dzięki za odp.

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 13:55

czy ten dysk seage ultra ata 100 będzie chodził także na tej płycie głównej?

WebFalcon tak będą współpracować tylko

Po co tyle pamięci na karcie graficznej? Do tej karty spokojnie wystarczy 128MB. 256 to już dużo. 512 nadaje sie do kart za ponad 1500 zł.

a powiedzmy, że więcej siedze przy tworzeniu grafiki niż w samcyh grach, czy te 512mb nie da mi komfortowej pracy? Jaką w takim razie grafike polecasz w cenie tej 512mb. Pozdrawiam!

Tylko ta płyta jest dużo droższa i ma SLi. Potrzbene jest to tylko wtedy gdy chce połaczyć dwie karty graficzne nVidii. Weź coś lepiej na chipsecie Intela.