Jakby komuś zalegał jakiś sprzęt komputerowy w domu

hehe :smiley:

Ja generalnie nie mam litości w wywalaniu czy innym pozbywaniu się rzeczy starych/niepotrzebnych itp, jedyne co mi się uchowało to jakaś karta WiFi w G na USB, mogę wziąć :wink:

 

Jak tylko Ci leży odłogiem, to bardzo chętnie przyjmę :slight_smile:

Ja przywiozę jeszcze słynną Nokię od Centertela :slight_smile:

 

Ostatni raz ładowana w  2005 roku, dlatego stan baterii to tylko 2 kreski :smiley:

Jedna kreska :stuck_out_tongue: Bateria jest z Węgier.

@GBM

 

Dla ciebie mam już odłożone :slight_smile:

 

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=B0CD70848E2E1225!85437&authkey=!ADALtLkwGuy7V7s&v=3&ithint=photo%2cjpg

 

Będzie miał ktoś całkowicie zbędny kabel VGA ?? Zreanimowałem 17 calowy monitor HannsG o rozdzielczości 1440x900 a ja mam tylko DVI i HDMI :slight_smile:

Pangrys - coś znajdę, tylko przypomnij się jeszcze bliżej zlotu. bo pamięć dobra, ale krótka.

Ja też Pangrys mam kilka kabli VGA - mogę Ci przywieźć + tą pamięć DDR2 512MB :slight_smile:

 

 

Nie masz więcej XPków? :stuck_out_tongue:

 

Ja mam trochę ramów dla Was i kilka procesorów: http://1drv.ms/1D3a3GC

@Pangrys,

 

dostaniesz kablem VGA - znaczy dostaniesz kabel :smiley:

Wezmę na CZ chłodzenie Thermaltake Contac 29 bez wiatraczka a z gumowymi mocowaniami. Zaczepy tylko pod sockety Intela i niestety tylko 3, jak widać na zdjęciu.

 

Oddam za 2 piwa :slight_smile:

post-68379-0-08018200-1422823513_thumb.j

Coś czuję że na kolejnych *Zlotach powstanie coś na kształt giełdy, gdzie będzie można upłynnić (dosłownie) niepotrzebne graty :smiley:

Ok mam już przygotowanych kilka rzeczy. Niecałe pudełeczko po butach.

 

Pudełeczko wielkości tira? :smiley:

A tak poważniej, to dzięki Ci bardzo :slight_smile:

Dostałem od koleżanki iMaca mini, do zabawy, sprawdzenia czy działa i sprzedania.

Prawdę mówiąc jeszcze do niego nie zajrzałem ale może ktoś z Was byłby zainteresowany?

Zmotywowałbym się do opalenia go…

 

GBM - na Twoim miejscu to bym tirem pojechał na ColdZlot, a najlepiej dwoma :slight_smile:

Nie wykluczam takiej opcji :stuck_out_tongue:

 

Chętnie bym w niego spojrzał :slight_smile: