Jakby komuś zalegał jakiś sprzęt komputerowy w domu

Hej,

Nie wiem, czy to nie będzie mało. Może wynajęcie ze trzech czy czterech wagonów od PKP Cargo? :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Chcesz kable SATA i gumowa klawiaturę?

sata to byłoby zbawienie, bo zostały mi… 2 albo 3 tylko :frowning:

Jak czarne i płaskie (bez wtyczki 90°) to ja bym je przytulił :smiley:

Całkiem niedawno wyrzuciłem kilkanaście kart sieciowych ARCNET-owych, trzy HUB-y ARCNET i chyba z kilometr kabla 93Ω z wtykami BNC.

Zostawiłem sobie tylko na pamiątkę dwie karty ISA 8 bit ARCNET.

Szkoda… :frowning: myślałem, że nikomu to już się do niczego nie przyda.

 

Ohh… Szkoda :frowning:

Dzięki Wszystkim! :slight_smile:

post-121324-0-30635800-1423598323_thumb.

Hej,

No, no - łowy były udane. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

*s3 virge

*s3 trio

3dfx voodoo 1 

 

gdzies popalone durony 

 

plyta główna na agp 

 

nie pamietam ktora karta ile ma pamieci , pamietam ze mialy 2 i 4 MB pamieci, ale ktora ile ? 

Jakby ktoś chciał to mam do oddania za piwo, uszkodzonego HTC 8X. Dotyk jest sprawny, poszło tylko szkło ochronne. Oddam tylko na Cold Zlocie z pełnym pudełkiem :smiley:WP_20150603_18_19_27_Pro.thumb.jpg.2f13a

Pangryś jak dotrę na CZ to chętnie  go przygarnę na  modem  do neta :slight_smile:

Fiesta, dla ciebie mój Przyjacielu mam podobnie załatwioną Nokię Lumię 735 z LTE :slight_smile:10255727_1230344016992221_75894870851443

O widzisz jeszcze lepsza opcja :slight_smile:

Dzięki  :):):) 

A ja jak coś, to chętnie też przytulę jakiś zalegający komuś sprzęcik… aczkolwiek z racji warunków logistycznych jakieś lekkie rzeczy (ucieszę się bardzo z procesorów :D)

To jeszcze aktualne? :stuck_out_tongue:

 

Niestety, już nie :frowning:

Jakby ktoś miał ram do lapków w kościach 2GB/4GB i chciał nieodpłatnie przekazać to ja zawsze jestem chętny :slight_smile:

Same lapki też chętnie przygarnę :slight_smile:

Ja mogę oddać w dobre ręce takie kości:

@anon73786888: mniejsze dyski potrzebujesz? Typu 320GB? @Areh: Ty będziesz na ColdZlot? Chcesz ten router? Może do tego czasu zjadą moje graty z IRL do PL :wink:

@bachus No dyski bardzo chętnie, przydadzą się bardzo na storage :slight_smile: