Jaki antywirus?

(Marcinb677) #1

Cze mam pytanie a mianowicie jakiego antywirusa polecilibyście do mojego kompa:

Celeron 433 mhz

192 MB RAM

Chodzi mi o antywirusy:

Avast 4.6

MKS_vir 2005

NOD32 2.5

Pytam się dlatego że poprostu nie moge się zdecydować na antywirusa Próbowałem już następujących:

Norton 2005 (za ciężki) :?

Kaspersky 5 (za ciężki) :?

Panda Titanium 2005 (także za ciężka) :-x

Mam system Windows XP :slight_smile:

(La Verdad) #2

zainstaluj triala poszczególnych tych trzecvh antyvirów, my możemy sobie gdybać, ale to ty pracujesz na kompie, ja ci polecam osobiscie avasta jest bezpłatny i nie muli kompa, a mniej od avasta muli nod którego także polecam ale on jest płatny, dlatego zanim kupisdz antyvira któregoś z tych zainstaluj ich wersje trial i sam przetestuj

(Mateusz Roza) #3

Na takiego kompa tylko Nod32 i żaden inny :smiley:

(March02) #4

NOD32 jest świetny

sam go uzywam

szkoda tylko że wersja 30dniowa :expressionless:

(Marcingorzadek) #5

ja osobiście polecam ci nod32.jest bardzo skuteczny i przede wszystkim nie muli kompa :smiley: :smiley: tak jak np.norton.zainstaluj se noda.polecam ci go.pozdro

(Kozbi) #6

Ja bym polecił Antivirenkit 2005, ale podejżewam, że może troszkę mulić komputerek, jest za to bardzo dobry, ma dwa silniki skanujące. Produkt G-DATA.

(La Verdad) #7

ale mu strasznie kompa zamuli, mój kumpel na prawie taki sam sprzęt go zainstalował, i w awaryjnym musiał go usuwac bo mys się nie chciał uruchomic

(aju) #8

na każdy komputer nawet nie wiadomo jak wypasiony polecam tylko jeden antyvirus nod32

Mam go od miesiąca i zero problemów z kompem, niezwykła skutecznośc - klasa sama w sobie :!:

nod32

(Qbek50) #9

troszke mu zamuli, wymagania:

"Zalecane wymagania programu:

Komputer z procesorem klasy Pentium 1,5GHz

256 MB pamięci RAM (zalecane 512 MB)

Napęd CD-ROM

System operacyjny: Win98SE, ME, 2000, XP, 2003"

http://www.gdata.pl/pl/produkty/index.html

z powyższych AV - nie polecam Mksa bo też troche może zamulić. Pozostaje Nod albo avast 8)

(adam9870) #10

Zainstaluj NOD32

(Jarkis) #11

Na takiego kompa to bym polecił nie wymienionego tu Bitdefendra 8.0.

Pasowałby!

(Darthwader) #12

ja mam avast 4.7 i avg 7. to działa

(boczi) #13

Dokładnie tak, teoretycznie rzecz biorąc osobiście skłaniałbym się ku NOD 32. Nie zaznaczyłeś, czy poszukujesz aplikacji płatnej czy freeware...

Z darmowych Avast.

Oba w/w programy nie powinny spowodować u Ciebie większego obciążenia.

Więcej o nich poczytaj wpisując odpowiednią frazę do szukajki.

Demo programu NOD:

http://www.nod32.pl/

(McDracullo) #14

Na takiego kompa to przede wszytskim inny system - najlepiej 98se gdyz ma mniejsze wymagania.. (procek i ram nie ciekawie wyglada wzgledem wymagan systemu) Wtedy sproboj zainstalowac Kaspera 5. Jezeli nadal bedzie za ciezki to wgaj triale prztestoj i sam zadecyduj....

(123448) #15

obsatwiłem na Noda. z tych 3 jest najlepszym i najtrafniejszym rozwiązaniem pod względem ochrony.

jak nie chcesz natomiast płacić kasy to wybierz avasta i już 8)

(Irwin) #16

Ja uzywam avasta i jestem z niego zadowolony.

Nie muli kopma.

Ale jeszcze jest dobry Anty Virus Personal Edition !!

(Ntteam) #17

Polecam Nod 32.

(Ford Fokus) #18

Oj, nie byłbym pewny, kiedy miałem go jeszcze to w CS mi cięło, a np CoDa nie mogłem odpalić wogóle (zawieszał się przy wczytywaniu mapy), gd go wyłączyłem wszystko działało jak trzeba.

(Goguś :-)) #19

stuknij sie w głowę, avast vcale nie muli sysu

(Monczkin) #20

dziś zdjąłem ci zakaz pisania - dostałeś go między innymi za takie wyskoki - jak widać postąpiłem niesłusznie :twisted:

za to następna pamiątka pod avatarem

jeszcze jeden wyskok i poproszę o bana dla Ciebie