Jaki antywirus?

Cze mam pytanie a mianowicie jakiego antywirusa polecilibyście do mojego kompa:

Celeron 433 mhz

192 MB RAM

Chodzi mi o antywirusy:

Avast 4.6

MKS_vir 2005

NOD32 2.5

Pytam się dlatego że poprostu nie moge się zdecydować na antywirusa Próbowałem już następujących:

Norton 2005 (za ciężki) :?

Kaspersky 5 (za ciężki) :?

Panda Titanium 2005 (także za ciężka) :-x

Mam system Windows XP :slight_smile:

zainstaluj triala poszczególnych tych trzecvh antyvirów, my możemy sobie gdybać, ale to ty pracujesz na kompie, ja ci polecam osobiscie avasta jest bezpłatny i nie muli kompa, a mniej od avasta muli nod którego także polecam ale on jest płatny, dlatego zanim kupisdz antyvira któregoś z tych zainstaluj ich wersje trial i sam przetestuj

Na takiego kompa tylko Nod32 i żaden inny :smiley:

NOD32 jest świetny

sam go uzywam

szkoda tylko że wersja 30dniowa :expressionless:

ja osobiście polecam ci nod32.jest bardzo skuteczny i przede wszystkim nie muli kompa :smiley: :smiley: tak jak np.norton.zainstaluj se noda.polecam ci go.pozdro

Ja bym polecił Antivirenkit 2005, ale podejżewam, że może troszkę mulić komputerek, jest za to bardzo dobry, ma dwa silniki skanujące. Produkt G-DATA.

ale mu strasznie kompa zamuli, mój kumpel na prawie taki sam sprzęt go zainstalował, i w awaryjnym musiał go usuwac bo mys się nie chciał uruchomic

na każdy komputer nawet nie wiadomo jak wypasiony polecam tylko jeden antyvirus nod32

Mam go od miesiąca i zero problemów z kompem, niezwykła skutecznośc - klasa sama w sobie :!:

nod32

troszke mu zamuli, wymagania:

"Zalecane wymagania programu:

Komputer z procesorem klasy Pentium 1,5GHz

256 MB pamięci RAM (zalecane 512 MB)

Napęd CD-ROM

System operacyjny: Win98SE, ME, 2000, XP, 2003"

http://www.gdata.pl/pl/produkty/index.html

z powyższych AV - nie polecam Mksa bo też troche może zamulić. Pozostaje Nod albo avast 8)

Zainstaluj NOD32

Na takiego kompa to bym polecił nie wymienionego tu Bitdefendra 8.0.

Pasowałby!

ja mam avast 4.7 i avg 7. to działa

Dokładnie tak, teoretycznie rzecz biorąc osobiście skłaniałbym się ku NOD 32. Nie zaznaczyłeś, czy poszukujesz aplikacji płatnej czy freeware…

Z darmowych Avast.

Oba w/w programy nie powinny spowodować u Ciebie większego obciążenia.

Więcej o nich poczytaj wpisując odpowiednią frazę do szukajki.

Demo programu NOD:

http://www.nod32.pl/

Na takiego kompa to przede wszytskim inny system - najlepiej 98se gdyz ma mniejsze wymagania… (procek i ram nie ciekawie wyglada wzgledem wymagan systemu) Wtedy sproboj zainstalowac Kaspera 5. Jezeli nadal bedzie za ciezki to wgaj triale prztestoj i sam zadecyduj…

obsatwiłem na Noda. z tych 3 jest najlepszym i najtrafniejszym rozwiązaniem pod względem ochrony.

jak nie chcesz natomiast płacić kasy to wybierz avasta i już 8)

Ja uzywam avasta i jestem z niego zadowolony.

Nie muli kopma.

Ale jeszcze jest dobry Anty Virus Personal Edition !!

Polecam Nod 32.

Oj, nie byłbym pewny, kiedy miałem go jeszcze to w CS mi cięło, a np CoDa nie mogłem odpalić wogóle (zawieszał się przy wczytywaniu mapy), gd go wyłączyłem wszystko działało jak trzeba.

stuknij sie w głowę, avast vcale nie muli sysu

dziś zdjąłem ci zakaz pisania - dostałeś go między innymi za takie wyskoki - jak widać postąpiłem niesłusznie :twisted:

za to następna pamiątka pod avatarem

jeszcze jeden wyskok i poproszę o bana dla Ciebie