"Jaki Antywirus"

Przynajmniej po kilka razy dziennie zostają stworzone takie lub podobne tematy. Nie dośc ze temat jest wałkowny od poczatku forum gdzie mozna znalęśc wszytskie inforamcje na ten temat. To nadodatek są przygotowanie tematu (przyklejone) na temat AV.

I wysuwam propozycje aby takie tematy były blokowane odrazu.

Z drugiej strony rozumiem nowych uzytkowników którzy zakłądają taki temat, dobrze nie wiedzią. Ale zeby stały bywałec zakładał to juz przesada.

niestety ale nie zmienisz mentalności ludzi :wink: :wink:

A szkoda 8)

Chyba mam za duze ambicje :mrgreen:

Ja też jestem za tępieniem tego :evil:

W regulaminie pisze:

Łamanie regulaminu.

Przy rejestracji zaświadcza się, że zapoznało się z regulaminem, ale wątki o szukaniu crakow czy o wyborze antywira są.

Ja proponuję żeby zrobić na koniec rejestrcji jakiś teścik z regulaminu, może to zmniejszyłoby powtarzalność wątków :mrgreen:

za dużo by oblało go :wink: :wink:

Pewnie a koncowy wynik w wiekszości przypadków wynosił by 0 :wink:

Dobra zamykanie temató to wojna z wiatrakami ale, co wiąze się z powstawaniem rakich tematów to bardzo konkretne posty typu:

Polecam Kaspersy+Oupost

Taki nowy user ma mątlik w głowie bo nie wie co wybrac(zakłądam ze nie przeczytał przyklejonych tematów ani nie skorzystał z szukajki) wieć takie posty powinno sie kasować.

Chodz wiem nie zmienie mentalności ludzi :slight_smile:

Najlepszą metodą jest zdecydowane ingnorowanie takich tematów przez userów.

Ale niestety takie tematy są pożywką dla forumowych nabijaczy, zaraz się pojawiają posty w stylu:

Kasperczak RULEZZZZZZZZZZZZZ lol

Coś gdzieś usłyszał (ale tak nie do końca) i wypisuje pierdoły :!:

I tu sie koło zamyka.

Ale dlaczego zaraz pierdoły? :stuck_out_tongue:

Kaspersky Rulez :!: :lol:

Wiesz dobrze o co biega, a błaznujesz :wink:

Po obiegowe opinie to na bazarek proszę.

Tutaj obowiązuje prznajmniej minimum merotyryki.

No chyba że bawimy się w piaskownicę dla rozwrzeszczanych gimbusów 8)

A liczyłem ze krzykniesz:

"Ja Ci się ponawydurniam jeden z drugiiiiiiim :!: " :lol:

Masz rację wiem o co biega.

I o co chodzi też wiem.

I wiem też że Kaspersky Rulezzzzz :stuck_out_tongue:

:wink:

Niestety takie posty są na porządku dzinnym i chyba nic nie da się zrobić :frowning:

Wcale nie, strumienianin ma tak od czasu do czasu :smiley:

No dobra, ale już tak na poważnie (bo robimy cyrk z tematu):

pozwoliłem sobie wrzucić skromną ankietkę, co na ten temat myślicie.

nie wszystko można wrzucić do jednego wora!

nie każdy się orientuje w “forumowaniu” czy surfowaniu po sieci tak jak byśmy chcieli :wink:

chociaż czasem lenistwo aż bije po oczach :diabel:

Dobry pomysł ja na to nie wpadłem :slight_smile:

Więc dlatego usprawiedliwiam tutaj nowych userów, ale nie starych wyjadaczy :stuck_out_tongue:

Mnie już zaczyna denerowować zakładanie tego typu tematów “jaki antywirus” itd. Bo nie dość że wystarczy użyć szukajki (ale chyba niektórzy forumowicze nie wiedzą co to znaczy szukajka) :lol: w ktorej jest sporo wyników to jeszcze na dodatek powoduje to dodatkowe obciążenie dla naszych moderatorów (ktorzy mają wystarczająco dużo pracy na tym forum oraz na vortalu). I dzięki własnie takim tematom ktoś napisze:

i już zaczyna sie zadyma bo userzy zaczynają sie sprzeczać który antywirus jest lepszy. :? :?

:o Na zartach się chłopie nie znasz 8)

Czasem mozna :stuck_out_tongue:

Nie no jasne że znam sie na żartach :mrgreen: ale wiesz lepiej powstrzymać sie od pisania tego typu postów niż później zarobić ostrzeżenie to jest równoznaczne z przysłowiem “co za duzo to niezdrowo” bo np. ja nie nabijam sobie postów bzdurnymi tematami tylko wchodze czasem jak mam poważny problem z komputerem lub czegos poszukuje i wiem ze na tym forum zawsze uzyskam odpowiedź bo wiem że tutaj są forumowicze ktorzy znają sie na rzeczy i że mi pomogą :smiley:

Tematy w stylu “Jaki antywirus” powinny być usuwane jak najwcześniej,a autor powiadamiany o tym na PW,albo takiemu dać ostrzerzenie za łamanie regulaminu 8)