"Jaki Antywirus"

Cóz z wyników ankiety nie wynika jednoznacznie ze chcą tak robić wszyscy :stuck_out_tongue:

Ale spokojnie dopiero jej początek.

Nie wszyscy a tylko 64%

A nie 61? :mrgreen:

hehe ale kolega dowciapny. ;]

Zenek Rolnik nie wprowadzaj reżimu na forum, w nagłej sytuacji, gdy czegoś potrzebujemy, coś szukamy na gwałt to chyba nie klikamy w Szukaj i nie przebieramy w milionach tematów, tylko liczymy na szybką odpowiedź i pomoc…

Pospolity user nie mający zielonego pojęcia o komputerach/programach założy nowy temat i spyta się nas o zdanie… Szukajka i Regulamin to dla niego coś innego, cos obcego :smiley:

Według mnie powinno zostawiać sie takie tematy w spokoju, jeżeli Cie to drażni - nie odpowiadaj na niego! 8) Proste.

Od kiedy to poszukiwanie firewalla czy wybór antyvirusa jest sprawą nagłą ?

Bardzo często właśnie taki, w gorącej wodzie kąpany - rzuci pytanie

i … odezwie się po kilku dniach

Tylko, że często właśnie ktoś inny musi za niego wykonać coś,

mógłby zrobić sam - szukajka nie gryzie

A w czym problem się z nimi zapoznać ??

Rejestrując się na forum wyraża zgodę na przestrzeganie regulaminu.

Tylko pytanie: jak coś przestrzegać skoro się tego nie zna :roll: :roll: :roll:

I później mamy na forum wysyp Trolli, Helpów, Plisów i tym podobnego dziadaństwa od którego na kilometr “sztynkszi” leniem.

O skorzystaniu z :google:

Czy tak na prawdę na takich userach nam zależy ??

Wpadnie taki na forum, naśmieci gdzie się da i tyle go widzieli.

A ślady widać jeszcze przez dwa tygodnie w Śmietniku

](*,)

Nie chcę wprowadzać zadnego reżimu na forum, bo nie ja od tego jestem.

Ale chciałbym aby na forum panował porządek a na dodatek nie po to kilka osób tworzy przyklejone tematy aby je poprostu olać.

Tak spewnością ile razy mozna wałkować ten sam temat.

Przecież to się staje nawet nudne, a naprawde na forum było to juz poruszane tysiące razy.

i tu leży pies pogrzebany :rotfl:

kto nie wie o co chodzi to :arrow: dział bezpieczeństwo i tematy… przyklejone :wink:

Sugerujesz coś :roll:

Cóż ma sugerować - napisał wprost, że niektórzy olewają

czyjąś pracę,na co sam zwróciłeś uwagę, nie chcąc nawet

sprawdzić, czego mogą się dowiedzieć w łatwy sposób.

EUREKO… ja to wiem ;]

Ale Zenek Rolnik chyba nie :slight_smile:

Ale zemnie głuptas :mrgreen:

Ja zrozumiałem coś wręcz przeciwnego :wink:

Przepraszam za nieporozumienie 8)

Będziesz miał swoje forum - możesz robić co chcesz 8)

Gdy komuś komputer szwankuje i chce pozbyć się paru wirusów ale nie wie czy dany antywirus jest dobry/skuteczny/darmowy itp.

Ludzi nie zmienimy… Po prostu takie tematy trzeba olać, choć widziałem nowy temat pysia [o ile się nie myle] odnośnie antywirusów, firewalli itp. w dziale Oprogramowanie. Miejmy nadzieje że to coś zmieni :wink:

To może przecież dać loga z hijacka na forum.

Z google też można skorzystać.

Niestety.

Większość nowych osób nie czyta przyklejonych. Zenek Rolnik w dziale bezpieczenstwo… opisał kilka programów antywirusowych a pytania o antywiry nadal są.

adam9870 czy naprawde myślisz że ktoś kto nie zna się na komputerach, gdy mu powiesz by wkleił loga z HijackThis, to zrobi bez najmniejszego problemu? :roll: Pierwszą rzeczą co zrobi to przejedzie komputer antywirusem :wink:

A z google nie każdy umie korzystać, choć większości się tak naprawde nie chce…

Pewnie nie, ale chyba po coś ten temat jest

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Chyba żartujesz :stuck_out_tongue: Tak trudnio wejść na http://www.google.pl i wpisać “Jaki antywirus” i kliknąć Wyszukuj z Google :?

Z lenistwem trzeba walczyć :!:

Złączono Posta : 16.01.2006 (Pon) 15:39

PS. W temacie pysiu jest mały błędzik.

Brakuje literki s

juz poprawione :wink: