Jaki bloker reklam na firefox?

obraz

Ublock origin
Nano defender
Nano adblocker

Który wybrać?
A może jest jakiś lepszy?

Rzuć okiem:

Zwykły Adblock

Zwykły chyba łatwo wykryć

Nano Defender jest pod komunikaty anty-adblock i problematyczne reklamy w Chrome (zintegrowany uBlock Origin Extra)…

A jak użyję wszystkich 3 na raz, to będzie lepiej, czy może da odwrotny efekt, bo sie będa nawzajem zwalczały?

1 polubienie

Sprawdź uBlock Origin. Naprawdę świetny blocker.

Adguard polecam. A Pingwinowi to podziękuję za wsparcie jego Nano dla starego Edge.

Również polecam AdGuard do blokowania reklam i nie tylko.


„W tym największy jest ambaras, żeby troje chciało na raz.”


Lepiej ograniczyć się do jednego, potem będziesz naprawiał błąd z minimum 3 razy; gdy twórca listy go nie naprawi wystarczająco szybko lub ty wcale nie zgłosisz i nagle przebolejesz reklamy na stronie wyłączając wszystkie 3 dodatki.

Poczytaj sobie ten wątek: Blokada na Filmweb - tam mniej więcej są opisane różnice. Ja teraz używam uBlocka i Adguarda, ale ten drugi mam włączony tylko na Filmwebie, bo ogólnie nie był tak wygodny w użyciu jak uBlock. No i mam inną przeglądarkę, ale to chyba nie robi wielkiej różnicy

1 polubienie

Niby w przypadku filmwebu nieźle działa po poprawkach html filtering (Firefox 57+ i uBO 1.15+), nikt nie zgłosił na razie kolejnego problemu że niby coś podobnego do komentarzy się nagle nie ładuje.

Ale do czasu aż filmweb nie doceni 5% ruchu na stronie i zrobi coś by html filtering znów wyciął za wiele i nie szło poprawić lub nic nie wycinał związanego z anty-adblock przynajmniej.

1 polubienie