Jaki dobry będzie sprzęt kina domowego do mieszkania w bloku?

Zgodzę się, jak mam wydać 5000 na głośniki to chcę być naprawdę zadowolony.

@Grzesiekk Stamtąd -->. - A Ty ? :slight_smile:

Przekonałem się na własnej skórze. Potwierdzam. Trzeba umieć nie dać się omamić.

Idziesz niepotrzebnie w skrajność. Mówimy tu o sprzęcie za klika tysięcy, a nie kilkaset. W przedziale cenowym kilka - a niech będzie - do kilkanaście jest w czym wybierać. Żeby najlepszy sprzęt dobrze zagrał to musi mieć spełnione odpowiednie warunki m.in. ustawienie. W tym przedziale wcale nie trzeba być znawcą żeby słyszeć różnicę w dźwięku. Jestem zwolennikiem dobrego stereo nawet do filmów. Łatwiej to ustawić, a za zbędne dodatkowe kolumny i sub lepiej zrobić dwie a porządne. Podobnie jest ze wzmacniaczem. Kwestia indywidualna każdego jak i co. Jak kogoś satysfakcjonuje Creative czy Logitech to ok. Dla mnie bas nie jest jedyny, zresztą tutaj z basem to wiele wspólnego nie ma. W ogóle „kino” 5.1 za 2000 zł to nie kino tylko zestaw kilku głośników. Ale … trzeba to mieć gdzie postawić.

5000 to nie jest drogo za głośniki. Ale za soundbar to jak kupowanie papierowej torby za 1000$.

Wiadomo, tu praktycznie nie ma limitu cenowego, ale w cenie 5000 należy już mieć wymagania i oczekiwać czegoś naprawdę dobrego np Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition w promocji mozna z dobrym wzmacniaczem w tej cenie miec

Chyba jednak zdecyduję się na to kino domowe Pioneer. :slight_smile: Jeszcze szukałem kina domowego w Sony, ale nie mają tego w swojej ofercie.

Dostałeś ode mnie wiadomość na pw? Działa tu jeszcze pw?

@Grzesiekk Dostałem wiadoność i Ci odpisałem na PW. Działa tu jeszcze PW :slight_smile:

Na wzmacniacz zostaje 1000 zł, więc nie poszalejesz z taką kwotą.

Promki sa często NAD C338 + Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition z tym że to jest wzmacniacz bez regulacji ale podobno odjazd jak z czasem jeszcze dostawisz suba

Z tym że tak czy inaczej bez odsłuchu by mnie brał.

@przemopk Po co mi wzmacniacz ? Skoro biorę kino domowe Pioneer, a ten ma subofer przecież.

@Bradlee Przecież to ma 50 Wat. Plastikowa obudowa. I za to 5 tysięcy ? - Śmiech na sali :slight_smile:
Za 5 tysięcy to mogę kupić dwie kolumny takie wielkie jak moja witryna od mebli i subofer plus pilot. Obydwie kolumny w obiciu drewnianym lub paździeżowym. - Tylko rzecz w tym, że takiej wielkiej krowy nie miałbym gdzie postawić.

Ty wybierasz

Wiem, że nie potrzebujesz :smiley: To było do @Bradlee Swoją drogą to jakoś nie wierzę w te ceny i promocje. Niby normalna cena tego zestawu to 3799+3998=7797 zł a w promocji tylko 4888 zł. Wg mnie ceny są trochę z sufitu.

Wyszło na to że, nie mogę mieć kina domowego w domu. Mam za mały pokój, mam źle ustawione meble, mam za małe meble. Sprzęt będzie się przegrzewał i będzie dupa blada Wielka. :((
Znowu sobie nie mogę kupić to co mi się podoba i zostaje z niczym :(((

Zawsze możesz nadmiar kasy wydać na terapię, także domową… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na oku jeszcze mam takie dwa sprzęty, nad którymi się zastanawiam. - Poniżej zamieszczam do nich linki. - Powiedzcie mi proszę, Który z tych wszystkich wymienionych przeze mnie będzie najlepszy ? - Bo mnie tak szczerze mówiąc wybór skłania ku dwu modelom. Albo Soundbar Panasonic, albo zestaw Pioneer.

Czy ktoś może mi jeszcze coś doradzić w tej kwestii ? byłoby miło.

A jaki jest problem z zamontowaniem głośników efektowych z tyłu?

@wasabi1084 Nie wiem czy o to Ci dokładnie chodziło. Ale z tyłu zrozumiałem, że tam gdzie siedzę. Więc wtedy mogę postawić na meblach dwa głośniki tak jak widać na zdjęciu.