Jaki komputer do 2500 zł?

Witam , bardzo proszę o pomoc w złożeniu komputera , konkretnie proszę o kilka propozycji podzespołów . Komputer do użytku domowego , nie do gier . Zależy mi aby mi posłużył kilka lat . Nie ważny wygląd zewnętrzny , grafika też nie najmocniejsza .Przydałaby się karta WIFI szybka w miarę . Kwota 2500 PLN . Sam komputer bez monitora .

Do 2500 jeszcze sporo czasu :smiley:

A na poważnie to do czego będziesz go używała? Bo w tej cenie aktualnie to złożysz na ryzenie z integra

Czy wchodzi w grę używana, ale do zdobycia na gwarancji karta graficzna? Bo jak nie to zostaje grafika zintegrowana tylko do prostszych gierek, bo połowę z tego budżetu zabrać by musiała najsłabsza nowa grafika do gier i na resztę kompa by trochę brakło (200-300).

Nie będzie do gier . Grafika zintegrowana .

Coś w tym stylu:

za 2409 zł tylko nie ma tutaj myszki, klawiatury, obudowy, systemu i głośników

Jeśli nie trzeba systemu to ok

Po co przepłacać? Vide: HP EliteDesk 705 G5 Ryzen3 PRO 3.3 GHz 8GB 512SSD | Goleniów | Kup teraz na Allegro Lokalnie

No nie oszukując się jest tutaj 2 razy tańszy procesor, nie ma karty wifi i 8GB ramu mniej. Format masz itx pewnie, problem będzie z rozbudową, nie wiem jakie są tam zasilacze jeżeli się zepsuje. Gdybyś wymienił procesor na mocniejszy dorzucił wifi (tutaj tylko zewnętrzną na usb) i rozszerzył ram to cene będziesz miał podobną - windows. Jak to zwykle jest dla prebuildów, masz pewne kompromisy.

To może taki, ma wszystko co trzeba tylko grafika do Youtube :slight_smile:
https://allegro.pl/oferta/acer-nitro-n50-620-i5-16-1tb-gt710-1gb-win10-home-11454765231

panicagaming myślisz że ten będzie ok ??
https://allegro.pl/oferta/pc-home-i5-10400f-16gb-500gb-ssd-geforce-gt730-2gb-11390181670?reco_id=856a0cf7-5776-11ec-a860-40a6b7272680&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Nie, to żadna różnica, a takiego składaka dziwaka po pieniądzach to lepiej samemu z głową zrobić.
Wg mnie dużo lepiej taki i wiedzieć co jest w środku: Lista zakupowa - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl ()
Do tego usługa złożenia i jest 2500 prawie :slight_smile:

Na purepc x-kom ma konto reklamowe, jakbyś do nich napisała to może dorzucą Ci za złotówkę złożenie, kto wie.

Tu na forum też można.


Nie jest aktywne

Troszkę nieaktualny jestem😁

Konto jest zbanowane przez byłego zastępcę działu „technologie WP”.

Snow_Rainy może poprawnie przekazała wniosek by dać unbana lub zaprosić tutaj Morele.

Zdecydowanie odradzam.
Autor aukcji najprawdopodobniej oszukuje Ciebie, że komputer jest nowy. :wink:
W zestawie masz kartę graficzna gt 730, która od lat nie jest produkowana, ma z 6 czy 7 lat, i na rynku są tylko bardzo drogie leżaki magazynowe lub używane. W tej sytuacji, jako że karta używana, bezpieczniej jest wybrać propozycję Panci z wbudowaną w procesor integrą. Grafika w procku się praktycznie nie psuje, a używane karty graficne już tak. Dodatkowo obecne ceny skutecznie uniemożliwią Ci zakup nowej karty na wymianę. :wink:

marcin20000 bardzo dziękuję Ci za info bo zastanawiałam się czy nie kupić tego kompa .

Pocieszę Ciebie, że konfiguracja była dobra nawet, ale ta grafika… :wink:
W sumie, jak chcesz „lepszy sprzęt”, to możesz zobaczyć ile wyjdzie 10400F (bez integry ) i rx 550, a ile I5-10400 z grafiką (bez F). Jak nieduża różnica/taka sama cena, a chcesz móc „ewentualnie, w coś, kiedyś na niskich zagrać”, to opcja z kartą lepsza. :wink:

marcin20000 nie nie gry mnie nie interesują , chcę tylko co by np. za rok komputer w miarę sprawnie działał . Oczywiście cena też gra rolę . Wiadomo :slight_smile: