Jaki masz telefon

Niegdyś miałem jeszcze Nokię N8, ale poszukiwałem czegoś z klawiszami, androidem i wszystko jedno jakim aparatem (teraz mam lustrzankę, więc po co mi super aparat w telefonie) … i natknąłem się na

Samsung Ch@t B5330 i jestem w 90% zadowolony … w 100% gdyby nie bateria która starcza maks na 4 dni ;/

Jak na zielonego robota to bardzo dobry wynik :wink:

iPhone 5 64GB (szczęście w nieszczęściu, że służbowy) + Galaxy S2

Sony Ericsson Arc S - dobija mnie tylko bateria który trzyma ledwo dwa dni, a jak dużo połączeń to telefon ładowany codziennie.

ale do tego trzeba się przyzwyczaić.

pzdr

Nokia 360-c

Samsung Galaxy S II na stockowym Androidzie 4.1.2 :slight_smile:

LG L7 White

A jako drugi telefon mam coś takiego

Ja mam jako telefon do pracy Nokię 3310, a jako taki do użytkowania to Samsung Galaxy S2

Aktualnie iPhone 5 Black 32GB

Do pary kupie chyba jeszcze Lumie, jako drugi fon.

Aktualnie mam LG L9 i SGS+. Z obydwu też jestem zadowolony. Przez miesiąc miałem Lumie 820, ale tylko tydzień używałem, nerwy nie wytrzymały.

Ra-v masz może taki problem z ciastkiem, że bateria źle wyświetlana jest, czy ja miałem takie szczęście, że bateria do około połowy schodziła w pół dnia, a później jeszcze dwa dni na niej trzymała ?

Nie, u mnie jest dokładnie odwrotnie - 3 kreski trzyma 1-3 dni, a w pół dnia schodzi z 3 kresek do 1.

U mnie wystepuje syndrom samsungowego Androida 2.1, u Ciebie syndrom wersji 2.2;-) Niestety to jest błąd algorytmu nic z tym nie da się zrobić, możliwe że mamy trochę inne wersje systemu producenta.

Ra-v już nie mam tego telefonu, ale nie powiem że był ciekawy jak na swoje czasy. Mam teraz to co napisałem i właśnie chciałem SGS3, ale w markecie przez przypadek model pokazowy zleciał na stół czy blat i szkło się ob szczerbiło i zrezygnowałem. Później myślałem o SGS2 i SGS3Mini, ale SGS2 była jednak trochę lepsza i obok był LG L9 i 4X. No i po poczytaniu chwili na necie co i jak wziąłem L9 i jakoś nie żałuję, że wziąłem pralkę. Miałem jeszcze Sony Tipo i jak się zdziwiłem że ICS może tak działać na tak słabych podzespołach, ale się pozbyłem jej po zakupie L9, jednak większy ekran to jest to, tylko bateria przy włączonych danych itd 2 dni :/, Tipo 3 dni już ciągnął.

samsung corby ale niedługo HTC desire z

Wcześniej Nokia 500 (oddałem dziewczynie). Teraz Samsung Galaxy S Advance. Długo zastanawiałem się czy SGSA czy SGS2, ale jednak stwierdziłem, że nie warto przepłacać, a różnice niewielkie. I tak padło na Advance i powiem krótko - jestem zadowolony :slight_smile:

HTC One X

Xperia x8

Od dzisiaj mam Nokię E7-00.

Samsung Galaxy Nexus (i9250) od lipca 2012.

samsung-glaxy-nexus.jpg

Od kilu dni testuje Xperie S i jestem zadowolony :wink: polecam niezdecydowanym!