Jaki męski zapach polecicie

Planuję sobie kupic na dniach jakieiś fajne perfumy. Na czym mi zależy: na tym aby zapach był z tych świeżych na tym aby były trwałe no i podobały się dziewczynom. Z góry dzieki za propozycje.

1 polubienie

Było jeszcze:

Ogólnie czytając zakładane przez @sdlike tematy podejrzewam, że pomylił to forum z plotkiem, wysokimi obcasami, ewentualnie grupą na fejsbuku “jesteś zwycięzcą” :joy:

image

Powodzenia przy podrywaniu. :wink:

1 polubienie

Z drugiej strony temat na czasie. Ja już ponad 2 tydzień nie mam węchu i się zaczynam zastanawiać czy go jeszcze odzyskam :smiley:

Covida złapałeś :smiley:

A co do perfum to lepiej te feromony kup…

A tak całkiem poważnie, tu masz najważniejszy kosmetyk (oprócz mydła i czystych ciuchów):

Ma odpowiednie PH dla facetów, odczyn kwaśny (a nie jak mydło zasadowy).

1 polubienie

jakis hugo boss

Million dolars Allure Homme Chrome united Trzy moje ulubione. A jak chcesz aby zapach podobał sie laskom to może spróbuj sobie zapachu z feromonami?

… bo łobuz kocha najmocniej.

Z feromonami? A to w ogóle działa?

Oczywiście!


:joy:

Widocznie tak skoro sobie kupilem taki zapach i normalnie jeszcze tego samego dnia zebrałem mase komplementów od koleżanek w mojej pracy. Co ciekeawe to również kilku kumpli zapytało się to co za zapach ( nie przyznałem się im). Tyle,ze kupiłem sobie takei profesjonalne perfumy z feromonami ( love desire). Jak kupisz sobie jakieś g z allegro to nie dzisw sie , że będzie to jakaś woda z zapachem i nie będzie to na nikogo działało.

Widzę własnie,że są dwie wersje tych feromonów. Są w dwóch butelkac. Jedna droższa i jedna tańsza. Którą TY masz/ Bo jakbym miał kupować to skłaniałbym się ku droższej bo chcę jednak kupić sobie coś lepszego niż jakiś adidas z drogerii .Swoja drogą to fermony przypadkiem nie są bezzapachowe?

Są bezzapachowe. Istnieją takie własnie wersje ( na przykład Pheromone essence_. Również niezłe. Można je przykryć swoimi ulubionymi perfumami. Jednak sasm wole love desire bo mi się najnormalniej w świecie podoba zapach. I to, że są tam dwie wersje to prawda. Jak wolisz świeższe zapachy to kup sobie tę podstawową ( zapach będzie się mniej utrzymywa).Ta droższa moimz daniem jest lepsza. Dłużej Ci się perfumy trzymaja, poza tym bardziej się podoba laskom