Jaki na tym logo zastosowany jest efekt?

Witam

Mam mały problem z logo do stronki! Kupiłem gotowy szablon, ale już nie mam za dużo kasy żeby dać zlecenie gościowi co mi robił szablon, aby troche przerobił logo!

logo-kno.jpg

I chciałbym się dowiedzieć jaki jest efekt zastosowany na tym zdjęciu po prawej stronie? Bo chce wstawić w takim samym efekcie zdjęcie tylko z lewej strony! A tytuł strony i pod tytuł dać na środek! Obecnie mam w systemie pain shop pro, ale coś czuje, że do tej roboty będzie potrzeba photoshopa!? Za każdą pomoc bardzo dziękuje :slight_smile:

o w końcu ktoś kto ma PSP :smiley: barwo! brawa dla tego Pana!

a co do pytania… wystarczy dać warstwe na samo tło, wkleić zdjęcie i zastosowac przezroczystość odpowiednim do teo grandientem…

menu Leyers > New Raster Leyer > poczym zamalowujesz fotke tak jak to ma byc i > menu Layers > Properties i dajesz np. 50%

He he coś słaby ze mnie grafik bo za nic nie może mi to wyjść :?

A nie rozumię za bardzo o co chodzi z żeby dać warstwe na same tło?

chodzi o to że masz samo tło niebeiskie bez tego zdjecia, dajesz na to warstwe menu Leyers > New Raster Leyer i juz, potem wklejasz zdjęcie i ustawiasz przezroczystosc i polewasz to , tak bya bylo jak na fotce odpowiednim wypelnieniem w grandiencie [grandicie?] no tym po prawj u góry :wink: tam gdzie kolory wybierasz… to wybierz biały z przezroczystoscia i daj to na fotke…

aha teraz zajarzyłem :smiley: Dzięki AZPR za pomoc !!

Jak mi uda zmodyfikować logo to dam na froum efekty pracy

Kurcze z tą przezroczystością coś mi nie wychodzi! :? Nie wiem

dokładnie czy robie to o co biega!? Bo prawej stronie biore zmniejszam przezroczystość w layers, ale zmniejsza się równomiernie przezroczystość na całej fotce jest tak samo!! A ja chce, aby było inaczej !

:? :? :?

p.ch86 , jeśli chciałbyś też spróbować zrobić to w PS, to zobacz:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76183