Jaki odtwarzacz mp3 polecacie?

Czyli polecasz? A jak z głośnością? Co prawda na starym Creativa muvo 512mb, jak jestem na ulicy, to też słychać samochody itd. Co to rockboxa nie widziałem tego softu, więc jak zakupię to zobaczę.

Wszystko zależy od słuchawek, ja od zawsze praktycznie używam dokanałówek, świetnie izolują i nic nie trzeba zagłuszać, można sobie spokojnie, niezbyt głośno słuchać nie szkodząc swojemu kluczowemu zmysłowi.

Dobra, to zdecydowałem, że zakupię, ale u siebie w agd rtv. Najwyżej jak zepsuje się, to zwrócą kasę. Inaczej musiałbym o 47zł więcej zapłacić, abym miał gwarancję z wymianą, gdyby okazało się, że naprawa nie przyniosła skutku.

No właśnie jeszcze nie wiem - nie zdecydowałem się na konkretny model. Ale rozważam i jeden, i drugi. Stąd czekam na opinię z użytkowania.

Oba chcesz kupić? ja tam wolę jeden model:) Jak na moją opinię, to musisz poczekać do następnego tygodnia.

Porządna mp3 z bardzo dobrą jakością dźwięku i klasę wyżej niż Sony czy Sandisk to np.:
iRiver T60SE - używany 4GB z 250zł
Cowon iAudio E3 8gb -200 zł

Hmm, były to naprawdę spoko odtwarzacze, lata temu, lata temu polecił bym Della https://www.amazon.com/Dell-Digital-Jukebox-Player-Silver/dp/B000NWWQ52

Najlepiej brzmiący odtwarzacz jaki w życiu miałem.

Obecnie to wszystko zabytki w różnym stanie.

Jeżeli dysponujesz większym funduszem to zainteresuj się tym
https://www.euro.com.pl/ipod-odtwarzacze-mp3-mp4/fiio-odtwarzacz-m3k-silver-fiio.bhtml

Jeżeli myślisz o czymś bardziej nowoczesnym z Bluetoothem to to

Mają bardzo fajne opinie, osobiście bym się zastanowił ale brak fizycznych przycisków raczej je u mnie skreśla.

Nie no, jeden spokojnie wystarcza. Nie musi być przy tym szczególnie głośny. Poczekam więc na Twoją opinię o zakupionym sprzęcie. :slight_smile:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Nie, nie. Aż takim melomanem nie jestem, aby kupować droższe modele. Sandisk mi wystarczy. Mi zależy na słuchaniu muzyki, a nie posiadaniu bajerów w mp3 i jeszcze takim wyświetlaczem.

A dlaczego miałby nie istnieć? istnieje:)

Jakoś tak wyszedłem zupełnie z tego typu sprzętów. Kiedyś i głośniki miałem creative i mp3. O marce było głośno, a teraz jakoś tak chyba została wyparta przez telefony i laptopy :slight_smile:

Dlatego że Creative był i jest kiepski.
Odtwarzacz i słuchawki Creative wspominam najgorzej.

Tu się z Tobą nie zgodzę. Creative jest bardzo dobrą firmą. Mam głośniki, które dobrze grają. Mp3 też, ale mala pojemność i dlatego chce kupić inny. Słuchawki były słabsze, ale mimo to, nie uważam, że Creative jest słabą firmą.

Nie za bardzo rozumiem sens ładowania pieniędzy w “kieszonkowy” odtwarzacz MP3. Każdy telefon spełni ta funkcję równie, a nawet dużo lepiej.
Ja osobiście używam: https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-ws410-series

  • lekki, wygodny w przenoszeniu (w plecaku czy na szyi)
  • zero kabli
  • wodoszczelny
  • dobre słuchawki
  • możliwość uwypuklenia dźwięków otoczenia (tak byś nie wpadł na zebrze pod samochód)
  • 10 godzin na akumulatorze
  • szybkie ładowanie

O jakości sony nie dyskutujmy.
Telefon musisz wyjąć aby chociażby przyłączyć nagranie bo nie ma intuicyjnych fizycznych klawiszy.
jest po prostu niewygodny.

A podbicia w okolicach 100Hz i jeszcze gdzieś tam na wysokich pasmach zauważyłeś?
Takie triki stosują wyłącznie gówna a nie producenci sprzętu audio.

…jesteś tu jakimś guru? Twoje zdanie ostatecznym? Z tego co mi się wydaje moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie. Więc jeśli nie masz obiektywnych argumentów to podobne teksty zachowaj dla siebie! Co mnie obchodzi, że Ty w ogóle nie bierzesz pod uwagę produktów Sony. Inni sobie bardzo chwalą (w tym ja).
Wracając do tematu: inne firmy w swoim asortymencie też mają podobne produkty. Np.: Creative WP-250 (wystarczy poszukać)

1 Zmień ton.
2 Obiektywny argument?
Flac.
3 Co wiesz o jakości?

Autor zakładając wątek słowem nie wspomniał o tym, że zależy mu na odsłuchu FLAC. Także argument od czapy.