Jaki odtwarzacz mp3 polecacie?

Oj, tam - zabetonowałeś przyjemną atmosferę całkiem kulturalnej pogawędki :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bo na początku pytałem o Intenso i o ART. Na pewno do 100zł? Inna kwota, górny limit nie padał?

@daras28-82 Na pewno w okresie gwarancji softu nie będę zmieniał, bo jak padnie, to będę miał tylko do wyboru oddanie i zwrot kasy.

Update
I mam odtwarzacz mp3 Sandiska! Rozpakowałem i włączyłem. Sprawdziłem głośność na standardowej muzyce jaka jest w odtwarzaczu. Wybrałem Europę i play. Jest dobrze! Co prawda i tu zaznaczę, że jak podgłaśnia się i dojdzie się do pewnego momentu, to jest informacja, że zbyt głośna muzyka może uszkodzić słuch i czy zdjąć blokadę/limit głośności. Wybrałem Tak, i dalej podgłaśniałem. I minąłem połowę podgłaśniania i starczy! Więcej nie muszę zwiększać siły głosu. Ale zaznaczę, że sprawdzałem na słuchawkach starych, nie tych, która jest w zestawie. Zobaczę jaka będzie głośność przy muzyce rockowej i metalowej oraz starej dobrej muzie dance z lat 90.

I jeszcze jedna uwaga. Było pisane w tym wątku i też czytałem w innych komentarzach, że słychać podczas słuchania samochody, ludzi itd. W moim przypadku, miałem włączony telewizor, był słyszany, ale mi to nie przeszkadza. A tym, którym to przeszkadza, będą mówić źle o takim odtwarzaczu.
Na ten moment jest wszystko w porządku. Więcej wypowiem się, gdy zobaczę jak jest przy wyżej wymienionych rodzajów muzyki.

1 polubienie

To kolego jest zależne tylko od słuchawek, odtwarzacz nie ma tu nic do rzeczy.
Jakieś przyzwoite dokanałówki i masz błogą ciszę, możesz spokojnie cicho słuchać nawet w autobusie.

Co do tych w zestawie nie musisz ich używać, są kiepskiej jakości, raczej awaryjnie póki nie kupisz normalnych.

I posłuchałem sobie muzyki starej dance z lat 90 jest Ok. Muzyki metalowej, jest ok. Ale daję jeden minus. A to taki, że koniecznie trzeba mieć kompa lub musi być potrzebny komputer, aby naładować mp3. Co do reszty, to nie mam zastrzeżeń, bo, mam dopiero od wczoraj i po drugie, jeżeli chodzi o menu, głos, pojemność, to nie mam uwag. Tylko do tej jednej, którą wcześniej wspomniałem.

Jak to potrzebny komputer do ładowania?

Możesz ładować czym chcesz.

Nie ma ładowarki w zestawie i nie wiem jakim zasilaczem można ładować. W instrukcji pisze, że aby naładować, to trzeba do portu USB podłączyć, czyli do kompa na 3-4 godziny.

Nie, nie czym chce, bo można uszkodzić.

Pomyśl, jakie napięcie daje USB?
5V
Wniosek, możesz spokojnie ładować ładowarką od telefonu.

To wiem, tylko czemu nie napisali o ładowarce?

Bo jest to dość logiczne, usb czy ładowarka usb to to samo.

A właśnie czym chcesz. Taki jest standard USB.