Jaki płatny pakiet bezpieczeństwa na laptopa?

Witam! Muszę wybrać jakiś pakiet bezpieczeństwa na laptopa i chcę się was poradzić jaki wybrać. Musi on nie zamulać laptopa i być szybki.

Polecam Kaspersky Internet Security. Ściągnij i przetestuj wersję 30-dniową stąd: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial

ja też polecam Kaspersky Internet Security sam używam i jest super zero wirusów

Ja polecam…

Norton AntiVirus 2009

Mam w pracy F-Secure CS. Nie sprawia problemów. Nie żebym polecał. Uważam, że “pakiet bezpieczeństwa” to zbędna aplikacja niepotrzebnie obciążająca system. A jeszcze za to płacić…

Nie podałeś nam konfiguracji Twojego laptopa.

Ale sam na swoim laptopie posiadam pakiet zabezpieczeń firmy symantec, z serii norton.

Generalnie polecam Symanteca bądź kasperskiego !

Oba pakiety są jedne z najlepszych jeśli chodzi o wykrywanie wirusów.

Konfiguracja laptopa:

Procesor: Intel Celeron M 370 (1.5 GHz)

RAM: 512 DDR2

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 3.0.669+PL

polecam ci w imieniu mojego taty G data notebook security

nie jestem pewnien ale to chyba jedyny antywirus tylko na laptopy. Z tego co widziałem i czytałem iiii słuchałem (ojciec) to jest to połączenie 2 programów = antywirusa z programem szyfrującym

No i ta skuteczność tej firmy. G data wymiata z nowymi wersjami!

Chyba stałem sie ich fanem heheh :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na ładną minę chcesz kolegę wsadzić z tą propozycją . Czy twój szanowny tatuś nie jest czasem pracownikiem firmy

G data piszącym na tym forum pod wymownym nickiem G DATA Software ,a może to ty masz 2 nick co jest niezgodne z regulaminem ,przydałoby się żeby Admim lub Moderator to sprawdził .

:!:

Siemka…przypadkiem mam właśnie NotebokSecurity i uważam podobnie jest zajeb…sty

Top Secret jest nie do złamania i normalnie kosztuje ok 300pln a z NotebookSec kupiłem za niecałe 200

http://www.notebooksecurity.pl/software2008.html

Avira Premium Security Suite… z tą G Datą na tego laptopa to fakt przegięcie lekkie. Ona by nie zamuliła :slight_smile: ona by…

spokojnie, spokojnie

również mam lapka i przyjrzałem się pakietom internet security. zarówno kaspersky, nod i norton to przereklamowane i mocno obciążające programy.

duża część użytkowników KIS wraca z wersji 2009 do wcześniejszej bo mają z nim problemy zwłaszcza na laptopach. przy twojej konfiguracji proponuję Ci program antywirusowy. każdy IS zabije ci kompa. najlepiej ze wszystkich pakietów spodobał mi sie g daty. zainstalowałem na wirtualce antywirusa i internet security w wersji 2009. powiem ci, że wyglądają świetnie i nie zmulają.

ponadto oba programy mają nowe możliwości. decyzja należy do ciebie.

p.s.

nie daj sie wkręcić żółtodziobom. jak masz możliwość to protestuj sobie triale. :slight_smile:

Mam na laptopie KIS 2009 = zero problemów i nie zamierzam wracać do wcześniejszej wersji tego pakietu.

Świetna rada po zainstalowaniu i “testowaniu” kilku programów anty, najczęściej kończy się to ponownym stawianiem systemu. A co do testowania G DATA, tu kwiatuszek z naszego forum.

a tu kwiatek kolejny - viewtopic.php?f=1&t=277677, chcesz się licytować? :smiley:

Użytkownik zapytał o program na notebooka nie na zwykłego PC którego nie narażasz tak bardzo na kradzież jak komputer przenośny.

Na laptopach przechowuje się często ważne dane, które zwykły program antywirusowy chroni przed wirusami, trojanami itd… ale co taki ZWYKŁY antywirus może kiedy laptop ginie i dostaje sie w ręce np. gościa który pracuje w konkurencji?

NIC - !!

Na koniec. Ciekawe skąd się biorą te wszystkie pytania i prośby o sprawdzeniu logów w dziale bezpieczeństwo skoro polecany przez Ciebie program jest taki wspaniały.

Tyle w tym temacie.

Ile kasujesz za 1 post reklamowy ? :stuck_out_tongue:

to nie reklama tylko dobra rada i odp. na zadane pytanie. Zwracam uwagę na coś czegoś nie dostrzegacie więc zamiast doszukiwać się reklamy przeanalizuj to co napisałem. Wolałbyś żebym był jednym z użytkowników o nicku Marian88 i na każde pytanie odpowiadał tak samo - jeśli tak to przepraszam.

Kawa na ławę jestem tu JAWNY i to Ci przeszkadza? Gdybym miał innego nika i avatara wszystko byłoby ok.? A może Ty jesteś człowiekiem z konkurencji dlatego tak Ci to przeszkadza? Ile Ci płaca za doszukiwanie się dziury w całym? 8)

Jedyne co mi mogą ukraść to referat do szkoły :wink: , a tak na poważnie to i tak wszystkie dane, zdjęcia i muzykę przechowuję na dysku zewnętrznym 160 GB.

Ja w stosunku do większości antywirusów jestem obojętny (jak już nieraz pisałem, jest to zbędne oprogramowanie). Natomiast miałem z kilkoma do czynienia i z praktyki nie polecam GData - trudny w obsłudze, instalacja nie jest “przeźroczysta” - po niej trzeba się nieźle naklikać, żeby program nie przeszkadzał w pracy (sądzę, że nie tylko laik sobie nie poradzi) i Comodo AV (choć ten akurat niepłatny), który kładzie systemy. Ostrożny byłbym także w stosunku do KIS. Od paru miesięcy trwa na forach zmasowana propaganda “zadowolonych użytkowników” tego pakietu.

impassive sam siejesz propagandę nie podając jasnych argumentów tylko owijasz wełnę w bawełnę - już raz prosiłem żebyś podał argumenty i rozwinął swoją wypowiedz, jak widać nie umiesz. Nie wiem czy zbędne… jak ktoś żyje z piractwa to zbędne, bo i tak robi formata co tydzień. Głowa nie zastąpi monitora rezydentnego który monitoruje pliki… Pobierzesz niby normalny program a się okażę że wdał się do niego szkodliwy kod? I co - masz syf i nawet o tym nie wiesz.