Jaki program do ściągania muzyki inny niż emule

(mikber18) #1

Witajcie,

Po formacie chciałbym zmienić oprogramowanie do ściągania plików MP3. Wcześniej korzystałem z emule i byłem w miarę zadowolony. Teraz chciałbym na coś zmienić co jest równie funkcjonalne jak emule.

Proszę o pomoc. Zależy mi aby program ściągał możliwie jak najmniej "syfu" na komputer , niesety emule ściąga tego dość dużo....

Z góry dziękuję za rady

(Hitm3n) #2

Bearshare :slight_smile:

tutaj link

Tylko proszę adminów/modów o nie dawanie ostrzeżenia, sami ten program na stronie macie ;]

(mikber18) #3

Ściąganie MP3 jest legalne także spoko

edit

A czy ten program sciąga dużo syfu na komputer bo to jest to czego próbuję się pozbyć ?

(Chillout) #4

Ten program sam w sobie jest syfem.

Pobierz Bearshare Lite : http://www.pobieralnia.pl/plik-4173-bearshare-lite.html

Usunięte zostały w nim programy szpiegujące itp.

Po drugie, trzeba patrzeć co się ściąga:

Nie ściągaj plików spakowanych,

Plików, które mają bardzo małą wielkość kb.

Filmów dla dorosłych.

Cracków.

I będzie dobrze. Na każdym programie do wymiany plików zadziała i nie będziesz ściągał syfu. :stuck_out_tongue:

Ps.

Może ściąganie jest legalne, ale:

W Polsce jest karalne przetrzymywanie plików chronionych prawem autorskim na komputerze.

Nie wiem jak u Ciebie. :stuck_out_tongue:

(mikber18) #5

No na tym mi zależało

To akurat wiem i zawsze patrze na rozmiary :wink:

(Chillout) #6

Dobrym i dla mnie nie zawodnym jest ściąganie z youtube: http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl

Sposoby: sciaganie-filmikow-youtube-t224495.html Później łatwo przerobić je na mp3 (czytaj ostatni post).

(Cyba91) #7

SoulSeek

(apanasiuk) #8

możesz spróbować programu ARES

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2.1.1.3035

(Wiktor 1996 96) #9

Ja polecam ARESa już od dawna go używam.Nadaje się jeszcze lepiej do filmów.

(Ctr) #10

Najlepiej z www.alemp3.pl

nie potrzeba żadnych programów

(mikber18) #11

No tak ale przez programy sciąga się o wiele szybciej :slight_smile:

Aktualnie zdecydowałem się na program Ares polecony przez apanasiuk i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony… sciąga bardzo szybko i nie ma żadnego spowolnienia internetu :slight_smile:

Zobaczymy jak mi zamuli kompa jak już sobie sciągnę trochę tej muzyki :smiley:

(Danielm86) #12

mikber18 ,

Chłopie. Albo ty masz coś nie tak z głową… W jednym poście ganisz jednego użytkownika za korzystanie z emulatora wirtualnych napędów, co służy wg ciebie praktykom pirackim. A tu poszukujesz programu p2p do ściągania mp3. Normalnie brak mi słów…

(mikber18) #13

Przecież ściąganie plików MP3 jest legalne ?

(niezDarek) #14

ściąganie tak, ale udostępnianie już nie, a w programach p2p aby pobierać trzeba udostępniać, więc jest to piractwo.

co do wypowiedzi Hitm3n , to służy on także do pobierania innych rzeczy niżeli pirackie pliki

(mikber18) #15

Niekoniecznie, jest możliwość ściągania a zarazem nie udostępniania

(niezDarek) #16

:lol: :lol: a znasz filozofie i budowę każdego programu p2p aby pobierać coś musisz równolegle udostępniać to.

(mikber18) #17

No dobrze dobrze. Żeby nie rozwinąć tutaj kłutni zakończmy na tym że ja przepraszam za swój post na temat Viertualnego Dysku a zarazem przyznaję się że p2p nie jest do końca legal ? Teraz ok =P~

(Olixxx94) #18

Próbuj szczęścia, może coś sciągniesz…

nie lepiej ściągać np. z wrzuty? Przecież to jest znacznie szybsze.

Poza tym to warto też patrzeć na liczbę źródeł. Jeżeli mocno przekracza 1000, to lepiej tego nie sciągać.

(mikber18) #19

Ale jakto, przecież z tego co mi wiadomo to im więcej jest źródeł tym szybciej plik się ściągnie ?

(Olixxx94) #20

No tak, ale również im więcej źródeł tym większe niebezpieczeństwo. Jeśli plik ma np. 10000 źródeł to jest to już podejrzane (o ile dobrze pamiętam, to pliki z dużą ilością źródeł w mułku są zaznaczone na niebiesko).