Jaki program do ściągania muzyki inny niż emule

Witajcie,

Po formacie chciałbym zmienić oprogramowanie do ściągania plików MP3. Wcześniej korzystałem z emule i byłem w miarę zadowolony. Teraz chciałbym na coś zmienić co jest równie funkcjonalne jak emule.

Proszę o pomoc. Zależy mi aby program ściągał możliwie jak najmniej “syfu” na komputer , niesety emule ściąga tego dość dużo…

Z góry dziękuję za rady

Bearshare :slight_smile:

tutaj link

Tylko proszę adminów/modów o nie dawanie ostrzeżenia, sami ten program na stronie macie ;]

Ściąganie MP3 jest legalne także spoko

edit

A czy ten program sciąga dużo syfu na komputer bo to jest to czego próbuję się pozbyć ?

Ten program sam w sobie jest syfem.

Pobierz Bearshare Lite : http://www.pobieralnia.pl/plik-4173-bearshare-lite.html

Usunięte zostały w nim programy szpiegujące itp.

Po drugie, trzeba patrzeć co się ściąga:

Nie ściągaj plików spakowanych,

Plików, które mają bardzo małą wielkość kb.

Filmów dla dorosłych.

Cracków.

I będzie dobrze. Na każdym programie do wymiany plików zadziała i nie będziesz ściągał syfu. :stuck_out_tongue:

Ps.

Może ściąganie jest legalne, ale:

W Polsce jest karalne przetrzymywanie plików chronionych prawem autorskim na komputerze.

Nie wiem jak u Ciebie. :stuck_out_tongue:

No na tym mi zależało

To akurat wiem i zawsze patrze na rozmiary :wink:

Dobrym i dla mnie nie zawodnym jest ściąganie z youtube: http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl

Sposoby: sciaganie-filmikow-youtube-t224495.html Później łatwo przerobić je na mp3 (czytaj ostatni post).

SoulSeek

możesz spróbować programu ARES

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2.1.1.3035

Ja polecam ARESa już od dawna go używam.Nadaje się jeszcze lepiej do filmów.

Najlepiej z www.alemp3.pl

nie potrzeba żadnych programów

No tak ale przez programy sciąga się o wiele szybciej :slight_smile:

Aktualnie zdecydowałem się na program Ares polecony przez apanasiuk i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony… sciąga bardzo szybko i nie ma żadnego spowolnienia internetu :slight_smile:

Zobaczymy jak mi zamuli kompa jak już sobie sciągnę trochę tej muzyki :smiley:

mikber18 ,

Chłopie. Albo ty masz coś nie tak z głową… W jednym poście ganisz jednego użytkownika za korzystanie z emulatora wirtualnych napędów, co służy wg ciebie praktykom pirackim. A tu poszukujesz programu p2p do ściągania mp3. Normalnie brak mi słów…

Przecież ściąganie plików MP3 jest legalne ?

ściąganie tak, ale udostępnianie już nie, a w programach p2p aby pobierać trzeba udostępniać, więc jest to piractwo.

co do wypowiedzi Hitm3n , to służy on także do pobierania innych rzeczy niżeli pirackie pliki

Niekoniecznie, jest możliwość ściągania a zarazem nie udostępniania

:lol: :lol: a znasz filozofie i budowę każdego programu p2p aby pobierać coś musisz równolegle udostępniać to.

No dobrze dobrze. Żeby nie rozwinąć tutaj kłutni zakończmy na tym że ja przepraszam za swój post na temat Viertualnego Dysku a zarazem przyznaję się że p2p nie jest do końca legal ? Teraz ok =P~

Próbuj szczęścia, może coś sciągniesz…

nie lepiej ściągać np. z wrzuty? Przecież to jest znacznie szybsze.

Poza tym to warto też patrzeć na liczbę źródeł. Jeżeli mocno przekracza 1000, to lepiej tego nie sciągać.

Ale jakto, przecież z tego co mi wiadomo to im więcej jest źródeł tym szybciej plik się ściągnie ?

No tak, ale również im więcej źródeł tym większe niebezpieczeństwo. Jeśli plik ma np. 10000 źródeł to jest to już podejrzane (o ile dobrze pamiętam, to pliki z dużą ilością źródeł w mułku są zaznaczone na niebiesko).