Jaki telefon klasyczny dla seniora na klapkę

Witam,
szukam telefonów dla rodziców. Telefon jeden i drugi ma być na klapkę. Ważne aby miał dość duży, czytelny ekran (wyświetlanie godziny, baterii no i cała reszta). Wiadomo jak to dla seniora. Głośność też powinna być w miarę dobra. Dla ojca musi być opcja dziurki/otworu na smyczkę. Tata aktualnie ma MAXCOM MM910 https://bit.ly/3fMUsG7 co uważamy po czasie za porażkę głównie ze względu na czytelność np. baterię ciężko mi samemu dostrzec ile kresek pozostało a co dopiero starszemu… brakuje przycisków funkcyjnych czy jak tam one się nazywają. Na + obudowa taka no bardziej odporna i niby wodoszczelność, ale tylko na papierze. Ogólnie mam osobiście zgryz do tej marki po tym modelu, a widzę dużo telefonów na klapkę tej marki… mama z kolei ma aktualnie LG A250 Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl jednak już się zacina, jest zużyty krótko mówiąc i mało miejsca na smsy w nim.

Na oku tak na szybko mam:

NOKIA 2720 FOLD https://bit.ly/3wxxgCk

MAXCOM COMFORT MM817 https://bit.ly/3wqlrOi

MAXCOM COMFORT MM825 https://bit.ly/3fYFQDN

MAXCOM COMFORT MM824 https://bit.ly/3fgSPRL

MAXCOM MM822 https://bit.ly/2QNJ1W3

MYPHONE TWIST 2 https://bit.ly/3vem25z

MYPHONE RUMBA 2 https://bit.ly/3hRILAI

MYPHONE TANGO https://bit.ly/3ffFBEW

HAMMER BOW+ https://bit.ly/3wxEOVW

ALCATEL 3026 https://bit.ly/3fBUWP2

ALCATEL 3025 https://bit.ly/3fiXm6w

Ja polecam NOKIA 2720 Flip Dual Sim

Zresztą nie tak dawno o nim pisałem w tym wątku:

Dziwnie te powiadomienia działają, czytałem temat maksymalnie 5 minut a forum ni z gruszki :pear:, ni z pietruszki :carrot: :salt::

obraz

A ja myślałem, że dekoracyjnego przycisku do papieru. :slight_smile: Wiesz, że wszystkie wklejone przez Ciebie telefony są w zasadzie elektrozłomem? Otóż wszystkie modele korzystają z 2G i 3G, a te sieci są obecnie… wyłączane. Czyli kupisz rodzicom przyciski. :slight_smile:

np.:

Porzucenie sieci 3G w ciągu kilku lat. Jak dotąd, tylko T-Mobile sprecyzowało, kiedy wyłączy sieci 3G, działające w ramach obecnej infrastruktury. Magentowi zamierzają uporać się z tym tematem do końca 2023 roku. Inni operatorzy przebąkują coś jedynie o tym, że potrzeba na to więcej czasu i nie konkretyzują swoich planów. Orange właśnie to zrobiło. Zgodnie z raportem GSMONLINE, sieć zamierza rozpocząć proces refarmingu jeszcze w tym roku i zakończyć go w roku 2024. Odzyskane w ten sposób pasma posłużą do obsługi sieci 4G i 5G.

Źródło: Orange wyłączy sieci 3G w ciągu kilku lat. Jest już plan (tabletowo.pl)

Moja babcia ma jakiegoś MyPhone’a.

Moja może z 3, bo jeden ukradli z torebką a drugi chyba zgubiła (bo raczej nie popsuła).

Jedynie raczej model monochromatyczny, chyba że T-Mobile zaoferowało z kolorowym wyświetlaczem.