Jaki telefon wybrać do 700 zł

Jaki telefon wybrać i dlaczego :
-Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB

  • Xiaomi Redmi 6 3/32GB

  • Xiaomi Redmi 5 3/32GB

Lub możecie podać inne ciekawe telefony

Mi A2 Lite, bo kosi w tej kategorii cenowej.

Jeśli Redmi, to Redmi 6 4/64GB.
Pozdrawiam

https://komorkomania.pl/vs/26552,xiaomi-redmi-6,26674,xiaomi-mi-a2-lite
Hmm, gorszy wyświetlacz i mniejsza bateria, ja bym nie wziął.

W tej cenie jak dobrze poszukasz znajdziesz redmi note 5 3/32 i po prostu ten telefon jest dużo lepszy od wcześniej podanych.

Według mnie w tym budżecie najlepszym wyborem będzie Redmi Note 5 w wersji 3/32GB. W sferis można znaleźć go za 700 zł.

Jako alternatywę można sprawdzić A2 Lite. Dużym plusem jest czysty andek na którym działa urządzenie, poza tym posiada nieco większy ekran i więcej Ramu. Bardzo dobra opcja w tej cenie.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (na ceneo po 749zł najtaniej - przy MIUI 1GB RAM robi różnicę, nie wspominając o miejscu na dane)
(Redmi 6 nie bierz, bo jego serce - CPU to Mediatek, a nie Snapdragon)
lub
A2 Lite jeżeli nie zależy Ci na nakładce MIUI ( https://www.youtube.com/watch?v=JBhQO9cu-5s) i nie przeszkadza notch (wycięcie w ekranie)

Co do redmi note 5 popieram jeśli autor tego tematu jest wstanie dorzucić te 50 zł to warto. Bo u mnie zdarzało się ,że pamięci zostawało mi np 800mb a mam 4gb i nie jestem jakimś strasznie wymagającym użytkownikiem.

Redmi 6 nie. Ciężko mi zrozumieć decyzję Xiaomi, pójścia w stronę Mediateka. Jeszcze w mega budżetowych urządzeniach można by było to przyjąć, ale R6 nie jest taka znowu tania.
Z innych smartfonów w tym budżecie można jedynie podać Moto G6, ale i tak z Xiaomi nie może się równać, gorszy procek, sporo mniejsza bateria. W większych sklepach niestety ponad budżetem.
Redmi Note 5 będzie najlepszym wyborem, nie ma notcha, co ważne, a MIUI to fajna funkcjonalna nakładka, nawet kosztem zużycia kilku MB pamięci więcej warto ją mieć. 3 GB ramu spokojnie starcza.
Przy 2 GB optymalizator często ubijałby apki, dlatego różnica między 2 a 3 GB jest spora, między 3 a 4 GB przeskok nie jest aż tak duży.

1 polubienie

Z innych niż xiaomi: https://www.x-kom.pl/p/410736-smartfon-telefon-motorola-moto-g6-3-32gb-dual-sim-czarny-etui.html

Chłopie, dublujesz temat…