Xiaomi który wybrać? Najlepsze telefony do 800 zł

Witam nie wiem na który telefon kupić.
Xiaomi Mi A1 4/32 czy Xiaomi Redmi 6?
Lub podajcie inne ciekawe telefony do 5,50 cala cena do 800zł

Xiaomi Redmi 5 - snap na pokładzie
Motorola Moto G5S Plus
LG Q6
Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Resmi S2, Xiaomi Redmi Note4

Ja też bym na Twoim miejscu wybrał Redmi Note 5. Dobra bateria 4000mAh, w miarę aparat jak na telefon budżetowy. W sferis np wersję 3/32GB będziesz miał za ok 650 zł, a wersję 4/64 za ok 850 zł.

Redmi Note 5 wydaje się najlepszym wyborem w tej cenie. Z alternatyw można dorzucić Xiaomi A2 Lite w stylu “notch”. Bateria jest nieco słabsza jednak duży plus to czysty system operacyjny bez nakładki producenta co wpływa na wydajność telefonu.

Nie sugeruj się przekątną ekranu, bo ona już od dawna nie jest wyznacznikiem rozmiaru smartfona, a im większa przestrzeń robocza, tym lepiej. Wg mnie do 800 zł najlepszym wyborem aktualnie jest Xiaomi Mi A2 Lite w wersji 64 ROM - czysty andek, aku 4k mah, bardzo fajny, podwójny aparat z elektryczną stabilizacją obrazu, no i świeżutki soft.

Ale mi A2 lite i Redmi Note 5 mają ekran większy niż 5,5’, a wyraźnie jest napisane do 5,5’.

W tym zakresie cenowym najlepszym rozwiązaniem będzie Mi A2 lite. Niestety model Redmi 6 który jest na mediateku to jedna wielka kpina z użytkowników, jego wydajność jest gorsza od poprzednika czyli Redmi 5 na snapdragonie.

Xiaomi Redmi Note 5 nie kupuj w nieoficjalnych dystrybucjach :slight_smile:

ta motka jest świetna, o ile dość ubogi design ci nie przeszkadza https://www.x-kom.pl/p/383391-smartfon-telefon-motorola-moto-g5s-plus-fhd-3-32gb-dual-sim-szary.html

Poczytaj co w temacie Xiaomi piszą forumowicze. Wyszukałem dla Ciebie…

Jeśli ograniczenie ma być do 5,5" to zostaje niewielki wybór, i faktycznie Xiaomi MI A1 będzie najlepszy. Poniżej 800 zł kupić już wersję 4/64 GB w dystrybucji EU, np. w sferisie, z 2-letnią gwarancja.
Redmi 6 byłaby ok, ale gdyby był w niej procek Snapdragon - a nie Mediatek. Bardzo niezrozumiały ruch Xiaomi przy wypuszczeniu tego modelu.