Jaki telefon?

witam chcialbym sobie kupic zajefajny telefon tzn zeby mial m.in odtwarzac mp3 , slot kart pamieci, aparat jak najlepszy itd… cena do 800zl

Popatrz na Allegro za Nokią N70. Aparat 2Mpx MP3, slot na karte, symbian, druga kamera…

no nowki sa za ok 1000zl a chcem sobie jeszcze jakas karte pamieci , a co myslicie o samsungu d600? ponoc dobry ale bateria krotko trzyma ;/

slayaz5 , a co powiesz na jakiegoś SE? Polecam K750i, W800i… Oraz kilka innych SE. :slight_smile:

ee uzywany se na allegro sa prawde mowiac gowniane, maja wade fabryczna (joystick) sam mam k300i :slight_smile:

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 21:03

no ale jak juz to ta nokia mogla by byc jak bym tanio trafil a jakie sa wasze propozycje? bo sam juz niewiem :expressionless:

z takimi bajerami co ty chcesz to kazda bateria krutko trzyma

Nie prawda. W moim SE joy chodzi bez problemowo. :mrgreen:

ja mam nokie n70 i jestem z niej bardzo zadowolony, w prawdzie bateria trzyma 2-3 dni ale to nie jest ważne w tym tel, wiec polecam go

U mnie również mam K700i ponad rok i z yojem no problems :smiley:

w moim 3,5 letnim se t300 ;D joy też chodzi bez problemów,obecnie przesiadłem się na v3

slayaz5 proszę poprawić temat na konkretny, oraz poprawić wiadomość - na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Zgadza się. Bateria w tym Samsungu to porażka. Za to masz znakomitą jakość filmów oraz fotek (jak na komórkę oczywiście :wink: )

Mając w kieszeni wymienioną sumę również brałbym K750i + jakaś ładna karta i akurat wychodzi 800zł :slight_smile:

Ale czy w se k750i psuje się joystick? bo powoli zmieniam zdanie co to tego d600 :slight_smile:

slayaz5 prosiłem o coś

użylem polskich znaków :wink: sry

Złączono Posta : 10.01.2007 (Sro) 13:05

hmm pomóżcie mi teraz sam juz niewiem jaki mam telefon kupić :confused: na telefonie bedę słuchał przeważnie mp3… Co wy byście wybrali d600 używane, czy k750 nówke, czy może jakiś inny fonik? bo zostało mi tylko juz 700zł :slight_smile:

Ja mam K300i od roku ( i mam 5 znajomych co mają tego, i nie mają żadnych problemów) i też wszystko działa. Mówisz wada fabryczna - a nie wynika to z złego użytkowania telefonu… ?? Nie wiem co ludzie sieją takie pierdoły, że joy’ie w SE są do bani… sami psują to potem mają… :?

hmm pomóżcie mi teraz sam juz niewiem jaki mam telefon kupić :confused: na telefonie bedę słuchał przeważnie mp3… Co wy byście wybrali d600 używane, czy k750 nówke, czy może jakiś inny fonik? bo zostało mi tylko juz 700zł Uśmiech…

Nie. :smiley:

Jak masz kasę do pomyśl nad W800i lub W810i. Ten drugi bez joya.

Jeśli taki masz wybór to zdecydowanie K750i a nie jakis tam przechodzony, rozklekotany prawdopodobnie D600 (choć zależy oczywiście jak długo i w jaki sposób uzytkowany był ów fonik) :wink:

Wątpię czy dostanie go w dobrym stanie za 700zł, chyba że w abonamencie.

Ponoc mozna wgrac soft z W810i do K750i i wyjdzie dużo taniej ale nie wiem na ile efekt jest zadowalający i na ile to jest celowe ( nie próbowałem).

Zgadzam się z tym.

Jedyny joy w komórce, który mi z czasem zaczął fochy stroić to w Alcatelu OT510 bodajże.

K750i bym brał…Mam go i nie ma żadnych problemów z jojem