Jaki telefon?

(Er91) #1

witam chcialbym sobie kupic zajefajny telefon tzn zeby mial m.in odtwarzac mp3 , slot kart pamieci, aparat jak najlepszy itd.. cena do 800zl

(Konradkacprzak) #2

Popatrz na Allegro za Nokią N70. Aparat 2Mpx MP3, slot na karte, symbian, druga kamera…

(Er91) #3

no nowki sa za ok 1000zl a chcem sobie jeszcze jakas karte pamieci , a co myslicie o samsungu d600? ponoc dobry ale bateria krotko trzyma ;/

(Krzychuu) #4

slayaz5 , a co powiesz na jakiegoś SE? Polecam K750i, W800i… Oraz kilka innych SE. :slight_smile:

(Er91) #5

ee uzywany se na allegro sa prawde mowiac gowniane, maja wade fabryczna (joystick) sam mam k300i :slight_smile:

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 21:03

no ale jak juz to ta nokia mogla by byc jak bym tanio trafil a jakie sa wasze propozycje? bo sam juz niewiem :expressionless:

(Tiger007213) #6

z takimi bajerami co ty chcesz to kazda bateria krutko trzyma

(Krzychuu) #7

Nie prawda. W moim SE joy chodzi bez problemowo. :mrgreen:

(Sebastian800) #8

ja mam nokie n70 i jestem z niej bardzo zadowolony, w prawdzie bateria trzyma 2-3 dni ale to nie jest ważne w tym tel, wiec polecam go

(Members92) #9

U mnie również mam K700i ponad rok i z yojem no problems :smiley:

(artide2) #10

w moim 3,5 letnim se t300 ;D joy też chodzi bez problemów,obecnie przesiadłem się na v3

(boczi) #11

slayaz5 proszę poprawić temat na konkretny, oraz poprawić wiadomość - na Forum używamy polskich znaków w pisowni

(JUDGE) #12

Zgadza się. Bateria w tym Samsungu to porażka. Za to masz znakomitą jakość filmów oraz fotek (jak na komórkę oczywiście :wink: )

Mając w kieszeni wymienioną sumę również brałbym K750i + jakaś ładna karta i akurat wychodzi 800zł :slight_smile:

(Er91) #13

Ale czy w se k750i psuje się joystick? bo powoli zmieniam zdanie co to tego d600 :slight_smile:

(boczi) #14

slayaz5 prosiłem o coś

(Er91) #15

użylem polskich znaków :wink: sry

Złączono Posta : 10.01.2007 (Sro) 13:05

hmm pomóżcie mi teraz sam juz niewiem jaki mam telefon kupić :confused: na telefonie bedę słuchał przeważnie mp3… Co wy byście wybrali d600 używane, czy k750 nówke, czy może jakiś inny fonik? bo zostało mi tylko juz 700zł :slight_smile:

Ja mam K300i od roku ( i mam 5 znajomych co mają tego, i nie mają żadnych problemów) i też wszystko działa. Mówisz wada fabryczna - a nie wynika to z złego użytkowania telefonu… ?? Nie wiem co ludzie sieją takie pierdoły, że joy’ie w SE są do bani… sami psują to potem mają… :?

(Er91) #17

hmm pomóżcie mi teraz sam juz niewiem jaki mam telefon kupić :confused: na telefonie bedę słuchał przeważnie mp3… Co wy byście wybrali d600 używane, czy k750 nówke, czy może jakiś inny fonik? bo zostało mi tylko juz 700zł Uśmiech…

(Krzychuu) #18

Nie. :smiley:

Jak masz kasę do pomyśl nad W800i lub W810i. Ten drugi bez joya.

(JUDGE) #19

Jeśli taki masz wybór to zdecydowanie K750i a nie jakis tam przechodzony, rozklekotany prawdopodobnie D600 (choć zależy oczywiście jak długo i w jaki sposób uzytkowany był ów fonik) :wink:

Wątpię czy dostanie go w dobrym stanie za 700zł, chyba że w abonamencie.

Ponoc mozna wgrac soft z W810i do K750i i wyjdzie dużo taniej ale nie wiem na ile efekt jest zadowalający i na ile to jest celowe ( nie próbowałem).

Zgadzam się z tym.

Jedyny joy w komórce, który mi z czasem zaczął fochy stroić to w Alcatelu OT510 bodajże.

(Levan23) #20

K750i bym brał…Mam go i nie ma żadnych problemów z jojem