Jaki Windows?

A Może spróbuj Windows 2000 prof (jednak niektóre gry na nim nie funkcjonują), ale za to jest stabilny dosyć :slight_smile:

A co to wspólnego z tematem. Nic.

Tym Panom chętnie dał bym plusa, ale niestety nie ma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mają racje ja też polecam albo XP Home albo Windows 2000 (jeśli nie masz Internetu to nie koniecznie SP4).

A co do:

no nie polecam, bo ma AMD Athlona XP 2000 więc to troszke śmieszne ma tylko mały dysk.

A ja stanowczo mówie nie, Win XP nie zajmuje 10GB, a może na tym dysku będzie miał tylko Winampa, pare mp3-ujek, jakąś gre i wszystko, jeśli chce załadować więcej programów gier itd… to wiadomoże że nie pozwoli jemu na to mała pojemność tego dysku. Ja bym sobie odmówił tych żeczy (gier) i wrzucił na PC Windows XP :smiley: ale decyzja nalezy do niego… :slight_smile:

Nie wiesz co mówisz :slight_smile: Ja mam od 3 lat Win ME i jakoś nie zauważyłem, żeby był gorszy od Win 98SE, a wręcz lepszy :smiley: Jakby było jak mówisz to bym się go pozbył tak jak zrobiłem to z 98SE. Poza tym nie znam jeszcze osoby, która po przejściu z 98SE na ME chciałaby powrócić do 98SE :slight_smile:

Do m@rcin… dlaczego mi nie polecasz,żebym miał windowsa98SE do tego Athlona 2000???

ja bym ci radził instalować wina 98 se bo ja też jestem takiej samej sytuacji co ty: mam mały dysk 8 gb i większośc na XPku zajmowaly by mi programy ktorych protrzebuje a sam korzystam z wina 98 se i jestem zadowolony :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :wink: :wink:

No tak tylko,że ja mam troche inne parametry w komputerze niż ty

Ja mam całkiem lepsze…ale tak samo jak ty z 8GB dyskiem twardym :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Już jedno ostrzeżenie otrzymałeś za pisanie bez edycji.

Post Kosz

Na PW proszę - to nie jest czat

Czy któs mi jeszcze może doradzić,co do Windowsa,który jest dobry i warto go instalować??? A jak nie to kończymy temacik i rozmowe.