Jaki zasilacz do 400zł do tego komputera?

no nie i znowu się gubię. Ja jestem zielony w tym temacie. i wezmę pod uwagę chyba tylko Corsair 650TX, Chieftec CFT 750 14CS, Super Flower Amptac 650W. I chcialbym żeby zasilacz NIE był podświetlany. który z tych polecanie?

Na pierwsze dwa cytaty nie odpowiem, bo jednym słowem nie ma, na co. Puste słowa

Dwa pierwsze to, to, że można łączyć dwie karty dla mnie to ważne. Pozostałe niby standardowe, ale tez ważne.

Ja przed zakupem pierwszego kierowałem się wiedzą znajomego, który prowadzi serwis i sklep. Nie sugeruję się zbytnio tym, co napisane jest w Internecie. Pytając się o cokolwiek na forum chce tylko widzieć, co powiedzą inni.

Nie, nie zmyślam. Corsairy są naprawiane i odsyłane. Serwis trwa nawet miesiąc natomiast be-quiet wymienia na nowe. Mi elektrycy spalili zasilacz. Odesłałem na serwis i odesłali nową jednostkę i to lepszą, bo nie serię 5 tylko 6.

Po co to zdanie a po to, aby odpowiedzieć na twój wcześniejszy post. Myślałeś że mnie zajedziesz Deltą i jej tradycjami.

Moje słowa są poparte szczerą prawda i chęcią pomocy a nie sugerowanie się Internetem. Tutaj jest różnica

Czytaj ze zrozumieniem. Ja nie pisałem o tym, że BQ ma te marne 0,5% wyżej.

Można studiować tak i tak. Można być kretynem studiującym oraz normalnym studentem. Ja jestem tym normalnym a reczej byłem studentem jakieś 6 lat temu.

Te porównania są dla mnie nic nie warte, ponieważ moja konfiguracja nie ciągnie więcej niż 450W a pieniądze jak dla mnie się nie liczą. Kupiłem to i to i nie żałuję i gdybym miał kupić jeszcze raz i drożej nawet o 150zł kupiłbym to samo gdyż jest to sprawdzone.

Ty to raczej się nie odzywaj. Fanboy : microlaba, Phenoma i pentagrama SF 430W. W każdym prawie poście jedno i to samo. Żenada Już 3 użytkowników mnie przed tobą ostrzegało i to nie w superlatywach

I tak na marginesie. Kończę, ponieważ widać nie widzisz dalej niż czubek własnego nosa oraz lansujesz się na znawcę. Pffff

Polecam Ci mati199537 Corsair 650TX. Linki do sklepów podałam Ci wyżej.

attack89 przestań robić bałagan swoimi przydługimi wypowiedziami. mati199537 prosi o konkretne porady, a nie fanboyowskie zapędy i osobiste wycieczki. Nie polecam jakoś tu nigdzie Pentagrama, więc daruj sobie te uwagi nie na temat. Atakujesz Mariosti* w każdym poście, a należy on do użytkowników tego forum, dających najlepsze rady.

i wystaczy ten zasilacz w razie dołożenia jeszcze jednej takiej grafiki?

650W wystarczy.

a teraz zejdę troche z tematu… czy ten zestaw co na początku napisałem wydaje się wam odpowiedni? Długo szukałem odpowiednich części ale nadal nie jestem pewny. komputer zakupię za miesiac niestety dopiero…

Ja bym go już zostawiła mati. Za miesiąc może wyjdzie coś nowego, ceny się zmienią, więc wtedy pewnie i tak zwrócisz się o pomoc w wymianie niektórych podzespołów.

no dobra dzięki za pomoc :). Temat do zamknięcia. Zastanowię sie jeszcze nad wymianą grafiki na GTX275

Za miesiąc, dwa wychodzą Radeony z serii HD5xxx to może wymienisz na kartę z tej serii.

:slight_smile: myślał indyk o niedzieli a w sobote łeb ucieli… Zobaczymy co będzie za miesiąc w razie czego płyte główną mam zgodną z CrossFireX