Jakich perfum używacie?


(redekk) #1

Chcę sobie kupić coś nowego. Dodam, że szukam pachnidła do 100 zl max( wcale nie uwazam, że w tej cenie są same nieciekawe zapachy, moim zdaniem wystarczy jedynie po prostu dobrze poszukać). Jak na razie używam hoggar od yver rocher (kupione w promocji ale nie jestem z nich zadowolony bo kiepsko się moim zdaniem trzymają).


(krystian3w) #2

Mydło w kostce.


(zbigg47) #3

redekk już 22 stycznia br. pytałeś forumowiczów o pachnidła.
Wypytaj się dziewczyn z obsługi w Hebe, Rossmenie czy innych sklepach z pachnidłami tp. doradzą ci one.


(Pharun) #4

Na zimę polecam Joop! Homme (różowy) - nie zrażaj się kolorem - zapach jest nęcący, mocny, długo się trzyma. Dość ciężki. Sam perfum do dostanie w Rossmanie na promocjach za ok 100zł. Polecam też czarnego Jaguara (trochę lżejszy) no i mój ulubiony Invictus klasyczny, ale to już wyższa półka sklepowa.
Ale na taką pogodę jak teraz Joop! będzie w sam raz i uwierz mi - podoba się płci przeciwnej…


(mirektopolanek) #5

Love&Desire sobie kup. Niedrogie, bardzo dobrze się na ciele utrzymują.I w dodatku zawierają w sobie feromony tak więc podobają się płci przeciwnej.


(pocolog) #6

Może Paco Rabanne 1 Million od cygana z parkingu? :smiley:


(Aw@mo) #7

Woda brzozowa można też się napić więc wygodnie.


(krystian3w) #8

Woda brzozowa

można się napić

Aż mi się przypomniała polska wódeczka:


(MacMakMag) #9

Kałem się nacierać najlepiej, naturalny i własny zapach :stuck_out_tongue:


(redekk) #10

No właśnie nie wykluczam, ze bym sobie wypróbował feromonów ale wolałbym w tym zakresie coś 2 w 1. W sensie że będą to jednak perfumy o jakimś zapachu a z tego co wiem to wiekszość feromnoów jest bezzapachowych a coś takiego jednak średnio mi pasuje. Wolałbym jakby jednak pachniały. No i jeszcze jedno, nie wiem jakby moja partnerka zareagowała na to jakbym sobie kupil feromony :stuck_out_tongue:


(Rychu_z_Pragi) #11

@garos vel Pinokio vel śmierdzielu kałem - czymkolwiek byś się nie pokropł - zawsze będziesz śmierdzielem forumowym.


(mirektopolanek) #12

To musisz się pannie tłumaczyć czego używasz? Jakiego zapachu? Poza tym jak dziewczyna znajdzie feromony. można się jej bardzo łatwo wytłumaczyć. W sensie, ze chciałeś coś takiego kupić aby dla niej ładnie pachnieć i jej się podobać :stuck_out_tongue: Love Desire to tak poza tym normalne perfumy tylko tak jak wspominałem z zawartością feromonow. Sam używam ich na co dzień, nawet jak idę do pracy. Czy używam na podryw? Również nie bo mam stałą partnerkę. ale w pracy zdecydowanie pomagają w kontaktach pomiędzy ludzi. No i jak na tę cenę to jako perfumy są bardzo przyzwoite jeśli chodzi o trwałość.


(krzysztoft1) #13

Ja używam wody toaletowej Adidas.


(Rychu_z_Pragi) #14

Ale ten kawaler (@garos) nie wytumaczy to żadnej dziewczynie, bo jest starym kawalerem - co zapodał już gdzieś na forum.


(MacMakMag) #15

Stary nie znaczy jary - kawaler :slight_smile:
Mów za siebie.


(zajk) #16

Ja jakbym miał kupić jakieś feromony to jednak wolałbym sprawić sobie bezzapachowe mocniejsze ( jak pheromone essence) i przykrywać je jakimiś perfumami. Jest to o wiele lepsze jeśli chodzi o efekt działania na inne osoby.


(mirektopolanek) #17

Nie wykluczam, że jest właśnie tak jak tutaj piszesz, jednak autor na razie szuka perfum na co dzień, a nie samych feromonów… Tak wiec moja opcja jest tutaj lepsza. Zresztą zawsze mona się skontaktować z jakimś sklepem i dopytać się czy nie ma możliwości wysłania próbki zapachu.