Jakie głośniki do 250zł?

Chciałbym sobie kupić jakieś głośniki, obecnie mam jakieś gnioty manty 20Wat łącznie. Mam na ten cel około 250zł, na allegro właśnie kupiłem karte “SOUND BLASTER LIVE! 7.1 24-bit” i zastanawiam się nad 2 zastawami:

-Logitech X-530 5.1

i

-Creative Inspire T6100

Macie jakieś ciekawe propozycje?

Może być z allegro

Zamiast T6100, lepsze będą T6060 - podobna cena a i pilot (na kablu) jest. Naprawdę polecam za taką cenę to chyba najlepsza z opcji.

Też tak myślę. Polecam głośniki T6060, ponieważ w zestawie mają 3 głośniki dwudrożne i przewodowy pilot z regulacją głośności basów, włącznikiem zasilania, wyjściem słuchawkowym oraz wejściem AUX. A i jesli kupiłeś SOUND BLASTER LIVE! 7.1 24-bit to razem z głośnikami firmy creative to taki zestaw zapewni ci doskonały i czysty dzwięk w grach, filmach i przy słuchaniu mp3-ek.

Pomyślałem i co byście powiedzieli jakbym troche kasy dołożył i kupił sobie x - 540?

I dlaczego głośniki do kompów mają tak mało watów? mój wujek kupił sobie kino domowe panasobnić za 1000zł i miał DVD i kino domowe każdy głośnik po 70wat i subofer 90wat albo 150wat nie paiętam, do kompa takie głośniki to z 1200zł trzeba by było dać dlaczego?

Nie mam pojęcia po co Ci więcej 150 w sub + 70 watow na głośnik ? to się nadaje do rozwalania budynków i tracenia słuchu bez przesady dyske chcesz z domu zrobić ? Ja mam kolumny 80 watowe podłączone do kompa i nie wykorzystuje ich mocy rozwaliłbym szyby w oknach więc taka moc jest zupełnie nie potrzebna. Polecam dołożenie kasy do x-540 moc w zupełnosci wystrczająca dzwięk bardzo dobry i pilota też masz.

ziomek5 Ojj ja potrafię wykorzystac moc chyba ze wszystkiego. :smiley:

Ze swojej strony polecam X-540. 8)

a co myślicie o tych głośnikach

http://allegro.pl/item174742551_ciemne_ … html#photo

wydaje mi sie że są lepsze… niż creative t6060 lub T6100

żartujesz? ;]

Ja bym kupił Logitech X-540 lub Z-4

a dlaczego nie te?? mają więcej mocy…

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 12:51

albo np dlaczego x-540 a nie T6100 ??

X-540-dobry BASS , ładnie wykończone i dobra , znana firma. Co do mocy co z tego że napiszą Ci że niby maja więcej mocy RMS jak będą grały ciszej od LOgów.

Decyzja należy oczywiście do Ciebie.

no tak… to teraz mam juz tylko jeden dylemat…

Creative T6100 czy Logitech x-540…

Logitech zalety tego zestawu napisał wyżej enjoypoznan

snajperPL Wybierając X 540 będziesz zadowolony. Sam miałem X530 i sobie chwalę. A X 540 są bardziej dopracowane i podobno został rozwiązany problem trzasków i “radia”. Poza tym Logitechy mają pilota.

KLIK

Na pewno został rozwiązany testowałem ten zestawik.Tak samo jak świetny zestaw x530 i tylko te szumy były denerwujące.Pozatym x540 ma lepszego suba od kazdego creativa w tej cenie.

Ja nie polecę Ci żadnych głośnikow… Chociaz jestem przekonany do Creativow. Jesli zalezy Ci na głosnikach w tej cenie 5,1 to czy kupisz creativy czy Logitechy ( sa glosniejsze ) to nie ma zadnej roznicy… jesli zalezy Ci na mocnym basie… to usuniesz głosnik z drewnianego suba ( o ile to mozna tak nazwac ) a podlaczysz pod plytke ( wzmacniacz ) swoj subwoofer. Ja mam pod Creativa… podłączony Sub 250 wat… jak widac slychac chodzi jak ta lala… Wiadomo ze na opor nie wezmiesz bo harczy ale to na standardzie rowniez harczy… Widzialem kolesia w necie co pod te logitechy tez podlaczyc duzego suba więc… To kwestia gustu… Ja od zawsze bralem creativy… chociaz moje pierwsze glosniki to " no name " i bylem bardziej zadowolony niz z tych creativow… 5.1

I pilota o którym już pisałem wcześniej. :wink:

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 14:23

To musiałeś jakos dac dodatkowy wzmachol na tego suba?? Możesz trochę opisac jak to zrobiłeś??

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=112085

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=175921

Poczytaj to i sprawdź. I tak to zrobisz w Creativach i tak to zrobisz w logitechach jesli Ci zalezy na porządnym uderzeniu.

of course :stuck_out_tongue:

Niezłe.Ale wydaje mi się ,że on nie będzie zainteresowany czymś takim.Czy przypadkiem nie masz za mocnego basu względem reszty głośników ? :mrgreen:

Hm… Jestem instalatorem Car Audio :slight_smile: i Chyba jeszcze większym Subwooferoholikiem :). A tak nawiasem. Nie :slight_smile: Jest wszystko odpowiednio wyważone. Kiedyś nawet do suba dodawałem i tego wzmacniacza filtr basowy 70 Hz. Ale ten co jest na wzmacniaczu mi wystarcza. Elegancko nie przepuszcza wysokich tonów i jest Ok. Jesli mi mało basu na pilocie kręcę na maxa

Odpowiedz już masz:P