Jakie głośniki do 250zł?

Heh tylko zastanawia mnie fakt że wzmacniacz w Logitechach uciąga 250 Watowy SUB :o

Ja 250 Mam na Creativach P5800. Mają naprawdę mocny wzmacniacz. Starcza by wziąć do połowy. Wyżej normalne ze zaczyna tracic bas… Ale tak jest nawet na standardowych głośnikach… które są w tych " pudełkach "

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 15:08

Jesli ktoś chce… to moge upnąć kilka bass testów :slight_smile: na Wasze wooferki.

Są tylko 2 zestawy z najwyższej półki… w których bym nie zmieniał suba.I w Logitechach i w Creativach :slight_smile: Tylko że zestaw tych logitechów 5.1 kosztuje 1400 zł. Creativow 2.1 ponad 700 zł. Sub sam z Logitecha z jednostką sterującą kosztuje ponad 600 zł. ( od znajomego z niemiec :stuck_out_tongue: )

Ja bardzo chętnie poproszę. :mrgreen:

Dobry sub no może takiego nie opłaca się ruszać.

ale z drugiej strony zawsze znajdą się lepsze suby dlatego jestem przeciwnikiem gotowych zestawów audio zawsze lepiej samemu kupić wzmacniacz lub amplituner do tego kolumny i osobny sub.

Może wrzuc na jakiś serwer . :wink:

Oby mnie nie posądzili o piractwo :slight_smile:

Part - 24.2 MB

Part - 20.0 MB

http://rapidshare.com/files/21013001/Ba … 1.rar.html

http://rapidshare.com/files/21016217/Ba … 2.rar.html

Opiszcie wrażenia… ale przed zassaniem powiedzcie jakimi subami prosperujecie :slight_smile:

No dokładnie :slight_smile:

Nie mogę ściągnac 2. :?

Czemu ? Pewnie masz limit ? Bo plik nie został usunięty z serwera.

No muszę poczekac chyba 35 minut. Zaraz pewno ściągnę.

No… to Wsio jest ok :slight_smile: A jaki masz woofer? Bo powiem tylko ze jesli sie ma standardowego creativa ( do 25 Wat ) albo logitecha to nie oplaca sie tego sciagac :-# No chyba ze chcemy widzieć jak głosnik rozrywa membrane :expressionless:

Hehe sprzęt taki jak w podpisie-Creative G500 (Sub 130W RMS).

No własnie najmocniejszy zestaw Creativa… znaczy subwoofer to pochodzi z rodziny Gigaworks :D… No to raczej będziesz miał uciechę… Na najmocniejszym zestawie … ( a nie dużo sub mocniejszy od twojego ) Idzie szyby przestawiać… :slight_smile: Więc napewno bass teściki sie przydadza :)… Pierwszą paczkę możesz rozpakować. Do połowy sie rozpakuje… to odsłuchaj i daj znać…

PS znając życie zaraz Nas skarci JNJN a mi to już pewnie da warna… :?

Racja. :smiley: Z racji tego że nie piszemy na temat przechodzimy na PW. Pozdro dla adminów. :smiley:

A najlepeij sobie samemu złożyć (opcja dla hardcorowców) Niektórzy to umieją i to całkiem dobrze

Dzięki WSZtm

Ide po osobnego suba JBL do kumpla :mrgreen: Mam nadzieje ,że wgniata w podłoge.

Co do testowania basu to polece utwór Chemical Brothers Bass Test (słychać mnie nawet w piwnicy :mrgreen: szyby wylatują z okien :mrgreen: ) oraz DJ Magic w zasadzie wszystkie utwory.Zaraz sciągne sobie tą paczke zobaczymy co tam siedzi :slight_smile:

Znam takich ale to są ludzie zajmujący się elektroniką umieją sobie wszystko zrobić od wzmacaniacza do suba.Słuchałem takich zestawów i niewiem czy to takie dobre jakość podobna do kupowanych dobrych kolum.

Ja mam wszystko swoje… Ściągnałeś? enjoypoznan ściągnął i się prawie popłakał :smiley:

Ale jeszcze w domu sub to nie to samo co skrzynia w aucie… :roll: :roll:

Kupiłem już głośniki logitech x-540 i jestem w 100% zadowolony, grają z milion razy lepiej niż te moje poprzednie 20wat głośność jest przerażająco wielka a w dodatku przy dużej głośności głośniki nie trzeszczą (ja głośnością doszedłem najwięcej do połowy bo dalej to już sie nieda wytrzymać tak głośno) Sub jest znakomity nie wydaje takzwanego “pierdzenia”.

Teraz kilka małych wad lecz jakość dzwięku powala na kolana te wady.

-troche krótkie kable głośników przednich (tylne mogą być)

-brak osłony na membranie od suba

-a to już najmniejsza wada prawie że nie wada :slight_smile:

Troche za gruby jest kabel od pilota (głośniki też mają grube kable nawet nie wiem poco)

to tyle wad

PS zapomniałem wspomnieć o trybie matrix to już jest rewelacja przy filmach i grach stereo.

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 10:46

Wszystkim którzy się zastanawiają nad głośnikami do 300zł z czystym sumieniem polecam LOGITECH X-540 są znakomite, robią wrażenie jak się wchodzi do pokoju, są duże i jako pierwsze się rzucają w oczy.

mafioz A mogę wiedziec jaką masz kartę dzwiękową?

To życze żeby służyły długo i dobrze. :wink:

enjoypoznan

mam tą karte:

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=4298&katid=6

DZIĘKI :smiley:

Jeśli zakupiłeś x-540 i mówisz że jest super bas i głośno… że nie mogłeś wziąć więcej niż do połowy … bo było tak głośno ( mnie sie wydaje raczej że wtedy już zanikał dźwięk )… to jesteś mało wystarczalny :slight_smile: Ja muszę mieć porządnego kapcia w największym głośniku :slight_smile: Poniżej 25’ - 30 ’ nie schodzę… Ten zestawik wystarczy Ci na jakiś czas. Potem zaczniesz narzekać i mówić " przydałoby się coś lepszego "…

WSZtm

Mi wystarcza muzy słucham na 1/4 głośności. Mi wystarcza, zresztą narazie nic lepszego mi się nie opłaca kupować ponieważ mieszkam w bloku i nieda sie poprostu na fula słuchać muzy bo sąsiedzi przyjdą na wizyte :slight_smile:

Pozatym zawsze można jeszcze lepszą karte dzwiękową kupić.

WSZtm

A ty jakie masz głośniki, i karte dzwiękową?

Ja oczywiście jak każdy wolałbym kupić głośniki logitech z-5500thz i karte dzwiękową z rodzini x-fi za 900zł