Jakie głośniki do 250zł?

Ja mam wszystko już własnej roboty. Zajmuje się składaniem głośników i zestawów głośnikowych. Przeważnie kupuje sam głośnik i robie resztę sam lub używam inne rzeczy od innych gotowych już głośników… Mieszam podzespoły i inne części między moimi kupnymi a Np Creativem Czy Logitechem. Karta dźwiękowa to zewnętrzny SB. Musiałem mieć coś zew… bo często zmieniam i przekładam kable…Miałem już kiedyś wewnętrzną to po kilku miesiącach połamały się w gniazdach blaszki i miałem MONO :stuck_out_tongue:

Jeśli chodzi o muzykę to jestem audiomaniakiem i audiofilem i ciągle mi mało.

Cieszymy się że jesteś zadowolony ze swojego wyboru :slight_smile:

Skoro kolega mafioz mieszka w bloku to te głośniki starcza w zupełności i sa naprawdę fajne.

Gratulejszyn. :wink:

Eee a ja nie mieszkam w bloku ? :slight_smile: Marzenie… bym mieszkał w jednorodzinnym. Sąsiadów nawet w post nie oszczędzałem.

Obecnie mam zestaw 7.2 Może się coś zmieni… niedługo. Chociaż bardziej wkładam audio w auto niż do domu… tutaj już stanowczo za dużo…Choć mi mało :stuck_out_tongue:

Ja moimi G500 daje czasami max to sie wszystko trzęsie. :smiley: Miałem już problemy z tego powodu bo również mieszkam w bloku. :? Ale w końcu w ciągu dnia mogę i mówiąc brzydko mogą mi skoczyc… na plecy. :wink: Pozdrawiam moich “czułe ucho” sąsiadów. :smiley: