Jakie jest najlepsze pismo o grach komputerowych

No właśnie.Jakie jest waszym zdaniem najlepsze pismo o grach na PC :lol:

Zły dział.

Oczywiście CDAction.

kiedyś takie było :slight_smile: aktualnei nei kupuje pism komp. bo po co?

Secret Service :slight_smile: r0000x

kiedyś był Gambler !. Teraz Cd-Action 8)

CD-Action jest The Best! !!

SECRET SERVICE :!: :!: :!: - wróć :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

łooooooooooo Panieeeeee już nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem w ręku czasopismo o grach heh Ale nie powiem kiedyś chyba przez 3 czy 4 lata prenumerowałem CD-Action, ale zeszło strasznie na psy i moja przygda z gazetką się skończyła. Kiedyś był dobry Secret Service, no i pamięta się jeszcze czasy ś.p. Top Secret :]

Bajtek hihih

tak

serio to SecretService RuleZZz !!

:smiley: :smiley:

jak jeszcze kupowalem gazetki bardzo przypadl mi do gustu Reset… ale juz nie ma go na papierze… teraz tylkow wersji elektronicznej

http://reset-forever.com/

Ja jak już mam jakiś kupić to tylko Komputer Świat Gry

Zdecydowanie Cd-Action

Chyba teraz bedzie 5 prenumerata pod rzad !

Skad ja kase na to biore ?

Do gier:Cd-Action

Do programów:Twój niezbędnik :wink:

Secret Service - jest bogaty w text, natomiast jesli chodzi o dodatki z plyta to cd action

Ja od czasu do czasu kupuje CD-Action :smiley:

Kiedys uważałem CDA za najlepsze pismo ale od czasu ich zeszło rocznych recenzji gier FPP (HL2, DooM3, FC no i UT2k4) zmieniłem zdanie… a co do Komputer Świat Gry czytałem pare razy, recenzje raczej lipne no i mam uraz do wszystko co ma Komputer Świat w nazwie.

Kiedyś, kiedyś kupywałem Komputer Świata 8)

Podobało mi się, ale wydawać tyle kasy nie było chyba na co :smiley:

Więc zrezygnowałem i od 2 lat nie miałem w ręku pisma komputerowego :wink:

CLICK ! Dodają fajne gierki, a recenzje są ciekawe.

CD-ACTION jest dobre ale ja juz nie kupuje od dłuższego czasu takich pism bo nie gram już tak w gry :slight_smile:

Generalnie Cd-Action zmonopolizował rynek czasopism “o grach”…świetne warunki prenumeraty…jakość wydania…świeże tytuły gier dołączanych…żaden inny periodyk raczej długo nie podskoczy…no chyba że znajdzie się ktoś,kto konkurencyjny tytuł dokapitalizuje straszną kasą…

najlepsze pismo???Oczywiście,że CD Action :lol: