Jakie macie samochody i jakie chcecie kupić?

Aktualnie posiadamy Peugeota 307, a w planach jest Peugeot 607 (za 2 - 3 lata, bo 307 ma dopiero 1,5 roku) :mrgreen:

a mi sie marzy audi a8 quatro Wujek z niemiec ma i to jest bajka tylko ta cena 300tyś :smiley:

Takie gadanie że francuzy kiszka itp. :stuck_out_tongue: Zawsze trafia się wadliwy egzemplarz :(:stuck_out_tongue: Przykład, chrzestny kupił sobie Citroena Saxo, wiele osób mu gadało że samochód bedzie sie psuł, że kiepski itp. a jak jest ?? Do dzisiaj nim jeździ i zero kłopotów, do tego spalanie ma super jak na to autko że az szkoda wymieniać :P:D

Albo inny przykład, Polonez Caro Plus :slight_smile: Tata kupił nówke w 97 :slight_smile: prosto z salonu :slight_smile: troche ponad rok temu zmieniliśmy go na Opla vectre B bo poldek był juz zasłaby :slight_smile: Ale do tego czasu zero problemów, jedyny kłopot to okresowe przeglądy i wymiany oleju :smiley: Bo nikomu sie nie chciało tego zrobić :stuck_out_tongue: :mrgreen:

:stuck_out_tongue: wiec gadanie że jakac cała marka jest zła, kaszana itp. to jakieś nieporozumienie :stuck_out_tongue:

A co do auta jakie chciał bym mieć to coś z renault :slight_smile: np. Clio V6 najlepiej tą wersje z silnikiem 3.0 V6 :)lub jakiś inny Renault z silnikiem V6 :slight_smile:

To już zacznij zbierać pieniądze.

Clio V6 już jest autem kolekcjonerskim, więc trzeba się przygotować na spory wydatek. :wink:

mój tata ma audi a4 z 2002 1.9TDI roku :lol:

maszyna bardzo dobra na razie tylko 72tys na liczniku elegancko chodzi ja bym go na żaden inny jak na razie nie zamienił :!:

nie polecam kupowac takich wynalazków , z reguły są to auta sprowadzane , po wypadkach a te spoilery to zakrywają i ludzie się nabierają …

Włodi napisał;

i bardzo często te samochody maja słabe silniki ponieważ ich właściciele “tłukli się nimi” czyli się ścigali i wiadomo ze silniki oraz ich osiągi jak na takie samochody nie są rewelacyjne

Mój brat ma fajnego forda (białego) mondeo 1,9 benzyna w automacie.-'98

Drugi brat citroena Brelingo 1,3 z sekwencyjnym gazem. -----------------'03

Tata popyla peugeotem 206 1,1 benzynka . --------------------------------'05

(Dwa ostatnie są służbowe )

Wszystkimi autkami jeździ się bardzo fajnie.

Ford Sierra 2.0 i DOHC Combi 1993 35202f57afe0cbbam.jpg nie mam fotki autka ale daje takie same z netu a marzy mi się Volkswagen Passat 2.0 HIGLINE 4MOTION 2.0 2005 r. 25fdca4d2acae774m.jpg

Volkswagen Passat jest spoko i ma fajne osiągi :lol:

mi się marzy taka toyota:

86a76726608c0e35m.jpg

Osobiście nie posiadam żadnego, ale mam mozliwość na razie kursowania:

fiat uno 1.4 bordo metallic - muszę powiedzieć że mimo wyglądu i śmiechu jest to świetne autko, którym wszędzie dojedzie :slight_smile: - auto rodziców

audi a3 1.8 złoty metallic - full opcja bez skóry, ale jeździ mi się świetnie.

W sam raz na długie rejsy :smiley: - autko brata :slight_smile:

Osobiście marzę o:

Seat Leon I - na 90% w tym roku dopnę celu :smiley: rodzice są już prawie przekonani że czas sprzedać uno :mrgreen:

W przyszłości (czyt. gdy na nie zarobię) Mazda RX-8 :wink: - moje marzenie 8)

U mnie rodzice jeżdżą golfem III z 93r. Silnik 1.9D 64 KM - toczydło straszne :? ale za to oszczedne :slight_smile: Za to brat jeździ Carina E też z 93r. 1.6 bodaj 115 kucy i naprawde fajne autko :slight_smile: Silnik daje rade, dużo miejsca z tyłu i z przodu - ogólnie fajne, ale troszku za duze auto :stuck_out_tongue:

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 19:33

A kupić w przyszłości chce - Mazde RX-7 :stuck_out_tongue: Według mnie ładniejsza od RX-8 :smiley:

Witam.

Obecnie moi rodzice jezdza Citroen’em C6.Tego auta na zadne nigdy w swiecei bym nie zamienil.Jest to chyba najlepsza bryka jaka moze byc wg.mnie.Jezdzi sie poprostu odlotowo,niczego sie nie czuje,jazda w nim to sama przyjemnosc.Pelny komfort wspaniala wygoda i szybka jazda,te auto to poprostu BOMBA.

4505963qm6.jpg

Cze

na razie bujam sie nissanem Xterra 04 3.3 4x4. jest dobry i mocny do ciagniecia quada. za 2 lata planuje zmiane na wiekszy silnik.

spyker napisal:

  • A co do Mazdy - to również jedno z moich motoryzacyjnych marzeń. Silnika Wankla jest świetny - szybko i wysoko się kręci (spokojnie do 9000rpm), moc niezła (tym bardziej w stosunku do pojemności 1300cm3). Minusem jest wysokie spalanie i duża czułość jednostki napędowej. Ale to w porównaniu z całym autem, mała wada

a mazda rx8 to syf bo juz nim jezdzilem. a jednostka jest tak czula ze jak go zapalisz i zgasisz zanim sie rozgrzeje to wizyta w serwisie murowana.(doswiadczenie). :lol:

wrodzona skromność jak sie przesiadło z malucha do citroena to każde auto jest super mega wypas :] no comment , autem moich marzeń jest Subaru Impreza STI (niebieska ze złotymi felgami i spoilerem z tylu)

Też nim jeździłem i nie zgadzam się. Owszem… strasznie czuły a jak na silnik o mocy prawie 200 koni nie pali tak dużo. Porównywalnie z audi a3 1.8 125 koni ;]

Rzeczywiście pierwsze pół godziny jazdy to masakra… ale potem jak się już przyzwyczaimy to po prostu: POEZJA :slight_smile:

Rudik77 zarzuć zdjęciami wnętrza

Masz w nim system connect nav+???

Mój starszy jeżdzi Deawoo Lanos 1,5 16v 100km.Autkiem sie bardzo przyjemnie jeżdzi.Zero problemów z nim.