Jakie macie samochody i jakie chcecie kupić?

Włodi o co Ci chodzi.??? Zazdrosc?? naparwde nie rozumiem- Dla twojej wiadomosci wczesniej rodzice jeździeli Audi A4 1.9 TDi 2003.

Co do wnetrza samochodu:

4505964lk4.jpg

4505965cr9.jpg

bartekg-tak jest,opróćz skóry i automatycznej skrzyni biegów ma wszytsko.

Ogólnie to jest cała masa samochodóe, które mi się podobają.

A najbardziej to mi się ostatnio podoba Ford Exploration.

I jak się dorobię to będę takiego miał.

  1. Connect nav+ jest w fiacie :shock:

  2. samochód na zdjęciach ma skóre i automat :shock:

A moi rodzice kupili maybacha, a na fotelach mam skóre z aligatora :stuck_out_tongue:

bartekg smieszny jestes… hahaha naparwde Ty wiesz co ma moj samochód a czego nie ma…

1)Connect nav —> myslalem,ze to jest nawigacja satelitarna

  1. samochód na zdjęciach ma skóre i automat --> chyba masz bójna wyobraźnie,nie ma skóry i automatu.

Zreszta nie bede Ci sie tlumaczyl,powstal Topic na forum,to na niego odpowiedzialem,a jak ty nie wierzysz to juz nie moje zmartwienie i problem.

rudik77 jaka zazdrość , wolałbym fiata pande niż to francuskie coś , wygląda jak jakiś prototyp a nie jak auto , jakbyś miał merca klase S albo audi a8 to możemy pogadać o zazdrości … a zreszta przypuszczam ze twoi rodzice wzięli to auto na FIRME czyli tzw LEASING , na zdjęciach auto ma automatyka i skóre :] specjalnie dales małe zdjęcia żeby nie którzy nie mogli zobaczyć :]

ja planuje nabyc bymoże fieste z ok.92-94 lub 2o5tke :slight_smile: funduszy brak na jakies lepsze :slight_smile: ojciec śmiga Fiatem CC po tuningu wizualnym :stuck_out_tongue:

a w przyszlosci to taka Honda Accord z 2003 by starczyła :slight_smile:

pokaż fote :P:>

bez rewelki :slight_smile:

cccciy8.th.jpg

w srodku siedzonka z fiata sc :wink: sportowa zawiecha, obniżony, silnik 900cm3, sportowy wygar :slight_smile: :wink:

nawet fajny , aczkolwiek dużo bym pozmieniał rzeczy :]

Mario spoko fura fajnie wygląda :mrgreen: rewelka :mrgreen:

zarąbista bryka ile ma koni? :smiley:

ano wydatek spory

21 tys Euro na mobile.de nie bita jest (była? ):slight_smile: :slight_smile: troche sie wyjedzie za granice :slight_smile: popracuje i mozna myslec o czyms takim :smiley: moze stanieja troche :smiley: lub sie poszuka jakiegos leko bitego :slight_smile:

A ja bym chciał starej daty samochód. Np. Porsche 924 - inny niż wsyzstkie Porsche i po przystępnej cenie :slight_smile:

Ja się nakręcam na BMW E36.

Sedan, z 1997r.

Przerobiony na gaz.

Silnik 1.8, koni coś koło 100.

W każdym razie auto od wujaszka :slight_smile:

Jego stan jest naprawdę świetny, prawie jak nowy.

Tylko muszę poczekać, aż będzie chciał go sprzedać :slight_smile:

43KM, przy 75km/h odcina go na 2jce :stuck_out_tongue:

A ja poluje na taką Zemstę Honekera

screenshot021jv3.th.jpg

screenshot022ob4.th.jpg

screenshot023pn2.th.jpg

odcina ??

Witam! Ja chcę mieć Dodge Viper GT :smiley:

to musisz miec kupe kasy żeby kupić sobie taka furę :o

Viper to amerykanin czyli słaba jakość i trzeszczące plastiki