Jakie macie samochody i jakie chcecie kupić?

… i basowe brzmienie wielkiego big blocka V8, znaczna moc od dolnych obrotów silnika, ogromne możliwości silnika (możliwość podkręcenia do 3000KM) i otoczka kultowego samochodu.

Jakość ostatnio się bardzo poprawia.

3000km??? to sporo jeśli to prawda

standardowe vipery mają około chyba 500km.

a 3000km to sporo :o

Ale 500km to już coś, tylko zakrętów nie potrafią brać :stuck_out_tongue:

Osiągnięcie 2500 czy 3000KM jest możliwe jak najbardziej (oczywiście mówimy tu o znacznych modyfikacjach).

Dziwicie się ? :stuck_out_tongue: Przecież w Japonii podnoszą moc silników Wankla (RX-7) do 1200, 1400 czy nawet 1800KM. A przypomnę, że silnik rotacyjny umieszczony w Mazdzie RX-7 ma pojemność 1300cm3…

Przy okazji możecie sobie zobaczyć moce samochodów zgłoszonych na King Of Europe (wakacje, 2007 - Polska):

http://www.streetracingmania.com/2007/k … ation.html

:smiley:

Nowy Peugeot 407.

Sliczny i fajny wozek. (mam zamiar takim jezdzic)

Odświeżam temat. Rodzice zakupili Passata B6 2008 2.0 Tdi Comfortline. Navi, skrętne bixenony, climatronic, elektryka foteli, elektryczne rolety. :lol:

opel vectra 1.6

chrysler voyager 2.5 diesel

:slight_smile:

obecnie cały czas nissan sunny w Polsce i Vauxhall vectra B 1.8 16 v w UK…

Właśnie dziś kupiłem Opla Astre rocznik 95. Mój pierwszy samochód. Poprzedni był (i jest) ojca.

Ja mam Jeepa Cherokee Sport, ale chciałbym Hummera… ehhh pomarzyć dobra rzecz :wink:

A ja mam Ford Mondeo Mk IV 2.5 litra, niestety z automatem… Kiedyś zamierzam zmienić na Astona Martina DBS (lub jeśli mi się rodzinka powiększy to DB9… niby starszy i słabszy, a jednak jest też w wersji dla 4 osób). Póki co jednak trzeba odkładać na dom… no i “lipa” że tak powiem :slight_smile: a pierwsze autko… Poldek! I szczerze powiedziawszy był droższy od Mondeo - oczywiście jeśli podliczyć wszystkie naprawy itd hehe pozdrawiam

Nie ja mam, ale rodzice:

Ford Mondeo 1996r. 2,0 16V 131 KM

Renault Clio 2001r. 1,2 16V 75 KM

VW Golf III 1.9 TDi 110KM, 1997r., granatowy metalik, wersja Bon Jovi, 4/5 Drzwi, klima, full elektryka…