Jakie macie zainteresowania

Oczywiście oprócz gier i komputerów? :wink:

Piję kawę

Kobiety, samochody, książka, rower.

Muzyka (głównie klubowa), ale nie tylko. Poza tym mogę obejrzeć jakiś film z rodziną.

2lajki

Picie piwa.

1lajk

Aikido,karate,siłownia i parę drobiazgów

1lajk

Zaorywanie lewaków w internetach :cowboy_hat_face:

No oprócz komputerów i kolekcjonowania starych komputerów, interesuję się Transportem i ciągnikami siodłowymi.

NO w sumie sporo tego jest
czytanie ksiażek
sport, chociaż przyznam, ze ostatnio trochę się zaniedbałem ale chcę ponownie zapisać się na silownie na dniach bo jednak o kondycję wypadałoby trochę dbac
sporty ekstremalne, ostatnio skakałem na bungee
Jakiś dobry alkohol http://www.alkoparty.pl/whisky
No i pirotechnika. Lubię raz na jakiś czas puścić sobie jakąś petarde czy fajerwerki ( oczywiście w mijscu, w którym nie będe nikomu przeszkadzał).

lubię konie i mam jednego osiołka :horse_racing::horse_racing::horse_racing::horse_racing::zebra:

Zdecydowanie gry komputerowe :wink:

Tomb Raider? :smiley:

Moja koleżanka kiedys odpowiedziała na pytanie jakie ma zainteresowania? Trzymanie palca w 4 literach :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Suchar allert: jak ktoś ma pecha, to i palca w 4 literach złamie - trzeba uważać :wink:

Raczej standardowe mam te zainteresowania
Bieganie, rower (oczywiście jak jest ladna pogoda, nie jestem w stanie zmusić się do biegania w sytuacji kiedy pada deszcz, chociaz wiem, ze pewnie wielu osobom coś takiego nie przeszkadza)
Gry komputerowe
Programowanie, aczkolwiek jedynie hobbystycznie, mam inny zawód
Lubię również dobre alkohole, szczególnie robienie drinków