Jakie macie zainteresowania

Oczywiście oprócz gier i komputerów? :wink:

Piję kawę

1 polubienie

Kobiety, samochody, książka, rower.

Muzyka (głównie klubowa), ale nie tylko. Poza tym mogę obejrzeć jakiś film z rodziną.

2 polubienia

Picie piwa.

1 polubienie

Aikido,karate,siłownia i parę drobiazgów

2 polubienia

No oprócz komputerów i kolekcjonowania starych komputerów, interesuję się Transportem i ciągnikami siodłowymi.

lubię konie i mam jednego osiołka :horse_racing::horse_racing::horse_racing::horse_racing::zebra:

Zdecydowanie gry komputerowe :wink:

Tomb Raider? :smiley:

Moja koleżanka kiedys odpowiedziała na pytanie jakie ma zainteresowania? Trzymanie palca w 4 literach :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Suchar allert: jak ktoś ma pecha, to i palca w 4 literach złamie - trzeba uważać :wink:

W CV w sekcji ‘hobby’ mam wpisane "tradycyjne metody wytwarzania miodów pitnych (mead) i piwa.

To masz błąd stylistyczny, który musisz poprawić :wink:

W sumie mam to po angielsku :wink:

  • wycieczki rowerowe w sezonie (nie na holenderce, ale bardziej rowerze trekingowym)
  • ogólnie fitness, ćwiczenia, sport; ogólnie mam świra na punkcie zdrowego trybu życia :confused:
  • namiętne oglądanie filmów, głównie sf, mystery i (nie śmiać się!) horrory, chociaż tu bardzo trudno znaleźć jakiś dobry
  • książki (raczej fantastyka itp.), jestem fanem m.in. Kinga (tylko w oryginale) - czytam głównie ebooki na czytniku
  • kiedyś amatorska fotografia, ale spasowałam, kiedy okazało się, że wszyscy interesują się fotografią
1 polubienie

Seks, pizza, rock’n’roll… takie tam.

1 polubienie

Zależy, w zeszłym tygodniu hobbistycznie było takie coś link
Ale to wierzchołek góry lodowej, łatwiej było by napisać czym się nie interesuje. :sunglasses: