Jakie płytki DVD dwuwarstwowe

Jaki płytki dvd dwuwarstwowe kupic? Lepsze są plusy(+) czy minusy(-), zalezy mi na jakosci odczytu . Wiem ze najlepsze sa verbatim, ale sa drogie. Czy oprocz verbatim sa jakies inne dobre firm produkujace tego typu nosniki. Bo no-nameow juz niechce, raz juz sie nadzialem i plyty ledwo sie da odczytac po nagraniu.

Ja używam tych “DVD+R DL 8.5GB - PLATINUM 8X” i jestem bardzo znich zadowolony żadnych problemów.

Tylko i wyłącznie Verbatim!!

Straciłem jakieś 70zł albo i lepiej na badziewne płytki DL… ŻADNEJ nie udało mi się nagrać :evil:

Kupiłem Verbatima za 10zł i BEZ ŻADNEGO PROBLEMU wypaliłem i później normalnie odczytywałem.

PLUSY są lepsze od MINUSÓW, ale minusy są lepiej czytane w starszych odtwarzaczach.

U mnie się sprawdził Verbatim, ale podejrzewam, że produkty innych szanujących się firm, typu np SONY byłyby również dobre :slight_smile:

emtec.jpg

EMTEC to były BASF. Wg testów (błędy na dysku), a co za tym idzie jeżeli już uda się nam ją poprawnie nagrać to płytka lada chwila nie da się odtworzyć.

Jedne z najgorszych nośników na rynku. Zarówno CDR, DVD jak i DVD DL.

Polecam MAXWELL :smiley:

Żadna jeszcze nie padła…

Verbatim

http://allegro.pl/item575139408_verbati … od_ss.html

Przecież to szajs, poczytaj tu viewtopic.php?t=317716 , to zobaczysz jakie one “dobre”.

Tylko Verbatim i nie ma żadnych problemów, dziwię się dlaczego ludki kupują szajsowate płyty tańsze o pare groszy, jak powszechnie wiadomo, że Verbatim jest najlepszy, a później wypisują, że ta czy tamta nie chce sie nagrać.