Jakie prezenty dostaliście na 18. urodziny

Pochwalcie się tutaj :wink:
Ja masę pierdułek

Kiedy to było :laughing:

Sam nie chcesz powiedzieć a pytasz innych o jakby nie patrzeć bardzo prywatne sprawy?

Każdy może napisać że dostał masę pierdułek ale zapewne nie o to chodziło w pytaniu.

Gdyby jeszcze autor pytania sam napisał co konkretnie dostał może i miałoby to jakiś sens. W tym przypadku-> Kosz.

1 polubienie

@Frog Temat przywróciłem, bo nie ma powodu do jego usunięcia. Po co jest dział OFF TOPIC?

1 polubienie

Wyzyskiwanie prywatnych danych to brak powodu? Zamiarem autora nie jest dyskusja (porównanie) skoro nie podzielił się swoimi prezentami. O ile wartość takich danych to zapewne kwestia wychowania tak sama postawa autora jest nie na miejscu nawet jak na dyskusje nie związaną z IT.

W Internetach można pisać wszystko o sobie i dzielić się czymkolwiek na swój temat (patrz fejsbug - pisownia celowa). To co inni odpowiedzą w wątku to ich sprawa. Podkreślasz prywatne dane, tylko nikt nie pyta o pesel czy numer dowodu :stuck_out_tongue: Litości…

Rozumiem że ostatnimi czasy regulamin jest luźny jak tylko może być ale to nie jest powód żeby z forum zrobić właśnie fejsbuga czy innego ustrojstwo. Poza tym, prywatne a wrażliwe dane to wielka różnica. Nie mniej, twoja wola. Moje zdanie już zostało zapisane na serwerze dla potomnych.

Wymiana poglądów to podstawa :wink:

Ja uważam, że @FadeMind pije herbatę na wodzie po pierogach i śpi w skarpetach.
Pisałem o sobie, bo ja tak uważam.

1 polubienie

pobrane

Ja też mase pierdułek, mieszkanie, samochód, odtwarzacz vhs, discman

Biednie… kolarzówki nie dostałeś :frowning:

nie musisz mnie dołować tym że biednie, bo to sam wiem! dlatego z rodzicami już w ogóle nie gadam.

od jakiegoś czasu mnie zastanawia, po co ludzie zadają takie pytania? w internecie! i nawet pomijając neta, po co, ktoś ma o to pytać? idziesz do znajomych i pytasz ich co dostałeś na 18 urodziny? :smiley: i czemu 18, a nie np. 43?

Nie wiesz co to znaczy bieda - u mnie było tak biednie, że na moją 18-stkę to ja rodzicom dawałem prezent.

2 polubienia

To Ty chyba nie wiesz, co to 18-nastka, bo ja w swoją osiemnastkę, miałem dwadzieścia lat!!

To i tak na bogato, bo ja swojej osiemnastki nie dożyłem.

Ale przeżyłeś? Chyba wiem co masz na myśli, kiedyś szedłem do biedronki i tam był taki Paweł… :smiley: :smiley: ale wróćmy do tematu, bo jeszcze ktoś go usunie :smiley:

Temat został przywrócony gdyż nie ma powodu do jego usunięcia.

Teraz nie ma a wcześniej wysłałeś temat do kosza ? Weź się zastanów człowieku :wink: