Jakie sterowniki do płyty GIGABYTE GA-M61PM-S2 REV: 2.0

To są najczęściej uaktualnienia bezpieczeństwa, łatające wykryte luki w systemie. Instalując je postępujesz tylko dla swojego dobra. Dodatkowo instalują się łaty poprawiające funkcjonalność i wydajność pracy systemu.

Teraz to tylko musiałbym zainstalować sterowniki do karty ale jakie?

Kolega Cedar tutaj podał, gdzie szukać: jakie-sterowniki-plyty-gigabyte-m61pm-rev-t450595.html#p2853768 .

Do karty graficznej? Albo instalujesz ze strony nVidii albo ze strony Gigabyte nazwane “VGA” - wszystko na ten temat było już wcześniej napisane.

Jeśli chodzi o te “dyski wymienne” to jest tak wykrywany czytnik kart pamięci (nie zawsze ale tak czasem bywa).

Te sterowniki które były ściągnięte i zainstalowane ze strony Gigabyte w zupełności wystarczają (odnośnie k.graficznej).

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: ale mam jeszcze kilka pytać. Posiadam system XP zastanawiam się nad zmianą na Vistę co o tym myślicie?

Moim zdaniem, nie ma sensu. Twoja płyta główna wprawdzie wspiera Vistę, ale Windows XP jest na tej płycie prawdopodobnie szybszy i sprawniejszy. Ja bym został na XP-ku.

Ja jestem na Windows XP 32bit Pro SP3 i nie mam zamiaru przesiadać się na “Vista szajs”. Zaczekam na Windows 8 a potem się zobaczy :smiley:

Dzięki za odpowiedz, ale chodziło mi o zainstalowanie Visty na płycie K7S5A :-).

Czy nielegalnego XP można aktualizować?

Płyty ECS K7S5A (pochodzą z 2005 roku!) nie obsługują Vistę. Pozostaje Windows XP.

Na drugie Twoje pytanie nikt na tym Forum Ci nie odpowie!

Ale udało mi się zainstalować Vistę na innej partycji i działa, a co do tej aktualizacji XP to sam już nie wiem co robić.

Aktualizować możesz TYLKO oryginalny system, piratkę Microsoft wykryje i po jakimś czasie zapukają do Ciebie panowie np. z Policji i poproszą o zeznania w celu założenia sprawy karnej (powiadomi ich Microsoft). Instaluj TYLKO oryginalne oprogramowanie !!